Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

metal müzik sadece bir moda mı?

• divinemusic • 14 Haziran 2004 07:48 • #433034
    Elbette metal dinleyen insan illaki uzun saçlı küpeli değil... Özenen insanların marjinal olmak adına neye özendiklerini belirtmek için yazdım, yanlış anlaşılmasın lütfen...
  • divinemusic • 14 Haziran 2004 07:53 • #433035
    Bana bak aslanım, son mesajlarında sana iyice kıl olmaya başladım haberin olsun, o sazan balıklarına yem olmak istemiyorsan adam gibi davran canımı sıkma... Senin gibi insanlara bizi yargılamak düşmez, ama illa ki çok kaşınırsan merak etme ben seni yargılarım da cezalandırırım da!!!
  • Femme_Esin • 14 Haziran 2004 18:49 • #433063
    dogru,
    genelde ne istediklerini bilmiyen insanlar oyle oluyor...

msnde ingiliz, john5 isimli bir arakadas ile diyalog:

john5:
    metal 4 ever metal 4 ever !!
    Esin:
    expalain metal? what means metal to you?
    John5:
    uhm its FE2 isnt it, I've had chemistry at secondary school, just kidding i dont know, I think rock music? no waith rough music then?
    Esin:
    you stupid, get lost!!!!.
  • Nem • 14 Haziran 2004 18:59 • #433068
    Metal müziğin ne olduğunu ve ne istediklerini bilenlerin espri anlayışı olmadığını ve herkesi tersleme ve aşşağılama hakkına sahip olduklarını mı anlatmaya çalışıyorsun?
  • Femme_Esin • 14 Haziran 2004 21:54 • #433078
    hayir..
    benim amacim..
    birseyi sectiysin, ne sectigini bil demekdi.
    yani once ben buyum demeden once ara, arastir.

ben cok sosyal bir insanimdir :D :P
  • Estel • 21 Haziran 2004 00:33 • #433371
    modaysa uzun süre moda kalmış ve kalacak olan bir şeydir.
    ayrıca long live rock n roll afedersiniz.
  • chazy_chazzz • 25 Haziran 2004 15:44 • #433656
    divinemusic-1 jacksparrow kardeşime +1

yaa ne güzel demişsin öyle... insanlara tipine bakıpta metalci ya da rock çı diyecek olsaydık ortalık metalcilerden geçilmezdi yaa ben bi bayan olarak dışardan bakıldığında metal ya da rock dinliyor gibi görünmem belki yeri gelir pembe de turuncuda giyerim..hatta bunlar pahalı şeyler de olabilir..ama metalde dinlerim.. varsın beni görenler metalci demesin dert mi!!! önemli olan kafamızın içi arkadaşlar dış görünümün hiçbir önemi yok bence..