Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

müzikte en sıra dışı olmak

• munderworld • 18 Haziran 2004 21:26 • #433287
    Valla bilmem ama hep yadırganır farklı olmak anlamıyorum sanki farklı bir tarz farklı bir müzik yapanlara vebalı gibi bakıyorlar mesela bir kadın baterist ya da death vokalistsen mesela yüzünde garip boyalarla konsere çıksan millet alkışlamıyor bille.........
  • Magnetizma • 18 Haziran 2004 23:15 • #433293
    suratını boyayarak sıradışı olmaya çalışmak yerine yaptığı müzikle sıradışı olsa herkes alkışlar.bence doğrusuda bu.
  • nick mason • 18 Haziran 2004 23:57 • #433297
    chino ya katılıyor hatta uzatıyorum biraz daha 'eeeeeeeee'??
  • JackSparrow • 19 Haziran 2004 00:05 • #433298
    millet kendisi gibi görünenleri sever...
    biraz kültür sorunudur bu..
    ama müzikte farklılık içinde aynı şey bu sen git erol köse'ye metallica gibi bestelerle bakalım albüm çıkarıyomu sana..
    ama yalın gibi ol canını ye...
  • divinemusic • 19 Haziran 2004 11:52 • #433309
    Ana da Yalın ın konusu açıldı. Arkadaşlar merak ettim, gittiğim müzik store da album playlist ten şarkılarına bakayım dedim. 500 bin satmış bakmasak ayıp olur. İnanın yok böyle bir rezillik, bi tane şarkısının introsunu yabancı bir şarkıdan almış ama çıkaramadım. Bizim millet gerçekten müzik yoksulu ya. Yok abi ben artık oynamıyorum. Salağın teki album yapacak 500 bin satacak, benim müzik bilgimin %10 una bile sahip olamayacak ondan sonra 500 milyar cebine girecek ve ben sessiz kalacam. Yok öyle! Yok Böyle! Sokarım Politikanıza!
  • divinemusic • 19 Haziran 2004 16:11 • #433312
    Ayrıca arkadaşlar, zalim diye bir parçası var Mr. Hırsız Yalın ın, o şarkının nakarat notaları eskiden çocukken söylediğimiz (Ali) pabucu yarım çık dışarıya oynayalım a çok çok benziyor. Ben de pop söyleyeceğim zaman portakalı soydum başucuma koydum un notalarını (ç)alarak yapacağım :)
  • ozzhan • 19 Haziran 2004 16:32 • #433314
    helal sana divinemusic! birilerinin bunu haykırması gerekiyodu yani :)
  • metaligirl • 19 Haziran 2004 22:30 • #433339
    bravo divivemusic! seni gerçekten kutluyorum! Kaliteli bir dinleyici olmanın yanında (ki bütün garage üyeleri öyledir) çok da zekisin! ayrıca ne kadar güzel yakalamışsın. hakikaten ali pabucu yarımın ZEVKSİZ VE BASİT melodisi... Ama tüm garaj üyelerine sesleniyorum: bir arkadaşın daha söylediği gibi küçük de olsa bunları afiş falan yapalım. birilerinin artık yattığı bitkisel hayatlık uykudan kalkması lazım!
  • Ktulu • 20 Haziran 2004 12:32 • #433347
    boşverinn....

Benim hayalim de hep arabesk parçaları thrash yapan bi grupta vokal yapmaktır :) Ne yalan söyliyim öyle yani ... Ya da ne biliyim arabesk olmasa bile alakasız saçma sapan bi müzik türünden deli thrash yapmak büyük haz veriyo insana. Bazen arkadaşlarla Yıldız tilbe'yi ya da ibrahim tatlıses'i brutal falan okuyoruz, pek de zevkli oluyo. Tavsiye ederim.
  • MeDuSa_62 • 20 Haziran 2004 21:43 • #433359
    çık sahneye , kendin gibi görün ve en önemlisi iyi müzik yap.....(medusa&chazy_chazzz)