Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Anathema

• SydBarrett • 25 Haziran 2004 17:43 • #433665
    Selamlar.Arkadaşlar Anathema nın yeni albümünü nasıl buldunuz?
    Bence hiç iyi olmamış.Niye ? Çünkü kendi tarzlarını yok edip başka bi grup havasına girmişler.
    Siz ne dersiniz? (bu arada Lost Horizons grubunu Last Horizon diye tanıtan Fugu grubunu kınıyorum.)
  • PhoenixRising • 25 Haziran 2004 19:12 • #433674
    anathema mukemmel bir grup
    one last goodbye hayatimin sarkisidir
    regret angelica bunlar hep aşmış şarkılar ama hakkaten son albumde bence de kendieri gibi değiller
  • the_ibibic • 26 Haziran 2004 07:47 • #433707
    anathema günümüzün en iyi gruplarından biri (bana kalırsa) helal olsun adamlara.......
  • SydBarrett • 26 Haziran 2004 19:41 • #433758
    ben rockistanbula sırf yeni albümleri yüzünden gitmemeyi düşünüyordum ama yinede kendimi tutamadım gittim.iyiki gitmişim çünkü yeni albümden sadece 3 şarkı çaldılar.birde hangi şarkıya tezahürat edilse onu çaldılar çok güzeldi.oriondaki şovlarıda güzeldi.ayrıca comfortably numb ı çalmaları anathema ya bir kez daha aşık olmama sebep oldu.benim tek isteğim anathemanın bir an önce eski tarzına dönmesi ve yeni bi albümle bizi ağlatmasıdır.
  • madd • 27 Haziran 2004 13:59 • #433785
    evet anathema sevmeyen arkadaslarım bile performanslarını çok begenmişler. tapıyorum bu gruba ben ve gidemedim :(