Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

MOR VE ÖTESİ, BOMBOŞ GERİSİ…

• chutluck • 9 Temmuz 2004 21:56 • #434405
    Bu kadar kesin bir sonuca varmak zorunda değiliz bence Scarface, "en iyi" gibi yani!

Bu arada idol olmak sadece müzikleri ve şarkılarında verdikleri mesajlarla alakalı değil. Grup elemanlarının kişiliği (yaptığı işe kendini ne kadar verdiği ve en önemlisi fedaklıkları) de önemli.
    MVÖ yapmıyor demiyorum, yanlış anlaşılmasın ama HER açıdan başarılı olanlar gözden kaçırılıyor.
  • mortimer • 11 Temmuz 2004 00:43 • #434442
    mesela kim? ben cevap verebilirim çünkü yok kimse bi işe odaklanmaz kişilik akıl söz şarkı müzik albüm zart zurt neyi eleştiriyosun ki? idolluk belli bi seviyedir olağan dışındakilerin seviyesidir bin huang gibidir.... rock gruplarının ya da piyasa müziklerinde yapılan müzikler idol kelimesi için uygun değildir hatta işi abartın virtüöz falan filan fişman da demeye başlayın tam olsun!!! cukkk diye oturur vaLa
  • mortimer • 11 Temmuz 2004 00:43 • #434443
    mesela kim? ben cevap verebilirim çünkü yok kimse bi işe odaklanmaz kişilik akıl söz şarkı müzik albüm zart zurt neyi eleştiriyosun ki? idolluk belli bi seviyedir olağan dışındakilerin seviyesidir bin huang gibidir.... rock gruplarının ya da piyasa müziklerinde yapılan müzikler idol kelimesi için uygun değildir hatta işi abartın virtüöz falan filan fişman da demeye başlayın tam olsun!!! cukkk diye oturur vaLa
  • chutluck • 11 Temmuz 2004 18:42 • #434470
    İdol olabilecek kimse yok da ne demek? MVÖ'nün elemanları birer idol mü yani??
  • mortimer • 12 Temmuz 2004 00:10 • #434483
    ben sana onlar birer idol mü dedim? bence yazdıklarımı tekrar oku baktın gene aynı sonucu çıkattın ben sana alt yazı geçerim....
  • mor_kedi • 12 Temmuz 2004 15:18 • #434506
    adamlar harika bi albüm yapmış işi sulandırmaya ne gerek var iyi diyin geçin işte..mor ve ötesi büyüksüün!!!buarada morlu isimler bayaaa bi artmış sitede!!
  • birdost • 12 Temmuz 2004 15:32 • #434507
    Scarface, Türkiyede çıkmış en iyi iki rock albümü bence: Nekropsi - Mi kubbesi; İhtiyaç Molası - Milad. ben cevap verdim bu soruya ama kusura bakma...
  • mortimer • 12 Temmuz 2004 17:10 • #434510
    mor pisi pisi buraya bak....

bu arada pisi pisicik morla başlayan isimler artmış deme çünkü benim nickimin mor ya da başka hiçbir renkle alakası yok o yüzden üstüme alınmoooooorum diyorum ve esen kalın efenim diyorum :))
  • mariones • 13 Temmuz 2004 10:00 • #434536
    kesinLikLe katıLıyorum... aLbüm çok deLi, ve sehir aLbümünden sonraki en güseL aLbüm... fakat bu kadar popüLer oLmaLarından hosLanmıyorum.. eskiden daha seçici, kaLiteLi bi kesim dinLiyodu...simdi kraL'da kLipLerinin yayınLanması açıkçası beni sinir ediyo...
  • Love_Metal • 13 Temmuz 2004 18:09 • #434550
    adamlar bu albüm için çok çalışmışlar ve bence deymiş o çalışmanın meyvelerinide aldılar çünkü albümü sevmeyen yok ve albümün şarkı sözleri çok sağlam düşündüklerini iyi anlatmışlar. bi sonraki albümlerini dört gözle bekliyorum.