Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Kurban Kötübir grup mu?

• punklives • 16 Temmuz 2005 21:15 • #478474
    bencede kurban asıl sahnede süper albümlerinde bana daha sönük geliyorlar heralde o anda göze hitap etmediği için türkiye de sahneyi en iyi dolduran gruplardan biridir kurban izlemediyseniz izleyin diyecem ama artık zor izlersiniz......
  • Metal milita • 16 Temmuz 2005 22:38 • #478490
    sıkıldım bu kurban muhabbetinden hepsinin allah belasını versin
    1.zaten yaptıkları rock müzik adı altında alternatif müzik
    2.adamlar müzikleriyle değil yaptıkları sansasyonle davranışlarla gündeme gelmeye çalışıyolar
    3.ben böyle gruplardan nefret ederim.........

aç distorşın ı sonuna kadar 2 akor bas marjinal marjinal giyin ve müzik yapıyorum diye geçin sallandırcam TAKSİM de böyle grupları............
  • La Rocque • 17 Temmuz 2005 00:58 • #478515
    kuban kötü bi grup mu?

hmmm

...

:D :))))
  • GaRaJ Arabası • 17 Temmuz 2005 02:42 • #478517
    Kurban muhabbeti olunca aklımda rock istanbuldaki konserleri geldi,
    bir şarkılarında şarkı sadece do ve sol gidiyo ve kimse anlamasın diye klasik basmıyolar başka varyasyondan basıyorlar :) sanki başka bişey basıyolar havası veriyorlar :) Ahaha :) Kolaylarına öyle gelmiş demeyin sakın kimse o akorları kasıp da basmaz, kasmaya çalışmaz...
  • jose • 17 Temmuz 2005 10:00 • #478534
    bence de kuzucuk biraz yanılıosun sahne performansları gayet iyi.
  • HellraiseR • 17 Temmuz 2005 12:03 • #478540
    Kurban Kötübir grup mu? hayır değil

kurban Türkiye piyasasında ki en iyi guruptur en azından kendi istedikleri müziği yapıyorlar diğerleri gibi aptal saptal müzik yapmıyorlar en iyi ve en kaliteli müziği kurban yapıyordu ama dağıldı cok dayazık oldu piyasayı diğer gereksizlere bırakmaları kötü oldu herneyse kim ne derse desin kurban Türkiye piyasasındaki en iyi guruptur kötü diyen takılmaya devam etsin devede kulaktan yukarı olamaz...bitmiştir...sevgiler,saygılar...
  • superman • 17 Temmuz 2005 12:50 • #478544
    aslında sıradan bir grup ama türkiye'de iyi sanılıyo.kötü de değil.koyarsın çalar dinlersin,zevkli.kötünün iyisi."koyunun olmadığı yerde keçiye çelebi derler." gibi bi laf vardı,sanırım böyleydi.işte aynen öyle bi durum var kurban için.

türkiye de çok daha iyi gruplar vardı ama bilinemedi değerleri.şu forumlarda rock müzik konuşulsun diye bir başlık açılıyor,duman,kurban,mor ve ötesi,direc-t falandan filandan başka şeylerden bahsedilmiyor.tamam bunlar fena işler yapmıyor,koyuyosun dinliyosun güzel oluyor zevkli oluyor fakat,hayran olunacak işer de yapmıyorlar.kurbanı savunan bi insan hiç whiskey,hardal,ünlü,acil servis dinlememiş mi acaba diye sorasım,bağırasım geliyor.

son olarak,kurbanın bu kadar meşhur olmasının nedeni,müziklernin iyi olması değil,televizyonaçıkma hırsları diye düşünüyorum.
  • karelerr • 17 Temmuz 2005 21:12 • #478582
    kurban bok gibi bir grupp..
    zaten art1k gurupta diyill..
    ve bu güzel bisiiyy..
  • gokcen • 19 Temmuz 2005 18:18 • #478780
    iyi gruplar konsere kötü gruplar nereye diye bi başlık açsam cevap yazarmısınız??
  • can kırıkları • 26 Temmuz 2005 00:29 • #479556
    Kurban Kötübir grup mu?ydu demek lazım!!

kurban diye grup kalmadı iyi veya kötü yalan oldu işte neyi tartışıyosunuz ???
    dağıldı bile :(((((( iyi olsa ne kötü olsa ne?????