Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Lobi de piyano çalacak kişi kendisine ulaşılması için nerelere ilan vermeli

• Fatih35 • 12 Haziran 2010 00:06 • #537212
    Arkadaşlar bu sitede ilanım var fakat burada daha çok metal ,rock tarzında müzisyenler var. Piyano çalacak birini arayan sanki buralarda aramazmış gibi geliyor.
    Elimden geldiği kadar organizasyon şirketlerine zaten ulaşmaya çalışıyorum, asıl derdim beni arayan internette nasıl bulsun, yani sorum ve sorunum oldukça net. İnternet dünyasında bana ulaşılabilecek nerelere ilan bırakmalıyım. Benim ise buradan başka bildiğim iyi bir site olan www.muziktek.net var.

Aslında "piyanist" ve "piyanist şantör" kavramlarının karışması arama ve aranma işini zorlaştırıyor.Org la çalıp söyleyenlere de kısaca piyanist denince işler karışıyor.

[email protected]
  • Single_FACTOR • 13 Haziran 2010 00:00 • #537213
    Müzik işinde tür ayrıımı yok. Ne tür yaparsan yap ilanla falan olmuyor, çevren olacak.
  • Fatih35 • 14 Haziran 2010 14:04 • #537214
    Müzikte piyasa yönünden yeni sayılırım o yüzden çevrem biraz kısıtlı, hele açtığım konu ile ilgili neredeyse hiç arkadaşım yok fikir alabileceğim, konuya cevabınız için teşekkürler.