Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

cort evil z4 hakkında

• Drive-MAN • 15 Haziran 2007 23:51 • #556659
    almayı dusunuyorum sız ne dusunuosunuz
  • mert darko • 16 Haziran 2007 09:37 • #556660
    eger gitar aliyoran jackson al derim.gerisi hikaye...
  • Metalist_Boy • 16 Haziran 2007 10:11 • #556661
    Daha dün denedim.Cokta iyi bir gitar değildi.Yani rahat bi gitar değildi.Eger alabilirsen X-4 al bence..
  • Soulforger • 16 Haziran 2007 10:18 • #556662
    Niye hikaye? Neye göre hikaye? Jackson'ın iyi olması diğerlerini kötü mü yapıyor? Jackson hastasıyım , kullandığım her gitar jackson neredeyse ama böyle cahil yorumlar yapmayın jackson hakkında bile olsa , bilgi isteyen insanları da şaşırtmayın.

Mert , bu arada dün tüneldeydim abi , sorun üzerine evl serisi bir cort denedim ve de senin ibanez'den de... Emg-HZ manyetikler EVL için bir artı , klavyeler konusunda ise ibanez beni çok daha fazla rahat ettirdi açıkçası. Açık konuşmak gerekirse , Ibanez'ine yapacağın ufak bir manyetik modifiyesi alet canavar olur, başka gitara bakmak istemezsin tekrar bir süre daha. Hem de yeni ibanezlerden de değil seninki bildiğim kadarıyla , kore yapımı olması lazım. Artık Kore'de üretilmiyorlar , Endonezya'da üretiliyorlar. Artık Kore Ibanez bulmak da zorlaştı biraz... Ona göre düşün , iyi karar ver derim :)
  • mert darko • 16 Haziran 2007 10:36 • #556663
    jackson iyi ise neye gore iyidir;digerlerine gore iyidir.ama gidipte bir dinky ile bc rich bronze serisini karsilastirmayacaksin ,kendi snifina gore yani.ve bence jackson,eger sert ton ve malzeme kalitesi istiyorsan en iyilerinden.
  • Serpent_King • 16 Haziran 2007 12:11 • #556664
    tabi , hindistanda üretilen jacksonlar çok iyi değil mi ?

eskidendi jackson muhabbeti , eski gitarları gerçekten çok güzel , ama şimdilerde js 600 alıp kasası ikiye bölününce şaşıran insanlar mevcut dünyada.
  • Drive-MAN • 16 Haziran 2007 12:14 • #556665
    yıne sonu bellı olmayan bı gıtar muhabbetı abı ok bende jackson dıye bı markanın varlıgından ve ıyı gıtar urettıklerınden haberdarım eger su kadar param var hangı gıtarı alayım desem yazdıkların cok anlamlı olurdu ama ben cort z4 hakkında bılgı ıstıyorum sadece bılıyorsan soylersın bılmıyorsan susarsın eyvallah yardım etmeye calısmıssın sende sakın yanlıs anlama ama olmamıs
  • Soulforger • 16 Haziran 2007 12:28 • #556666
    Valla çok iyi diye düşünenler de var , ağzım açık izliyorum...

Geçenlerde arkadaşın birinin şu yorumunu duydum : "Abi bırak bu işleri , geçen bi JS 30 çaldım , amerikan japon jacksonlar b*k yesin yanında"...

Hmmm dedim... Kaldım , başka bir şey de demedim sonra... Çünkü ben bu adama ne desem boştu :)
  • Serpent_King • 16 Haziran 2007 17:39 • #556667
    o adam yediği kazıktan kendini avutabilmek için bu lafları söylemiş bence :)
  • mert darko • 16 Haziran 2007 18:56 • #556668
    abi sen burda cort evil z4 almak istedigini ve fikirlerimizi sormussun.bende sana tavsiye olarak cort tan vaz gec jackson al diye bir tavsiyede bulunmusum dimi.bu benim dusuncem ister takar ister takmazsin.ama yaramiyor iste ne yapalim artik...