Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

emg hz

• Drive-MAN • 14 Temmuz 2007 01:15 • #556867
    emg nın urettıgı bu pasıf manyetık cokmu pasıf yoksa normal bı manyetıge gore daha mı agresıf nedır ne degıldır
  • Serpent_King • 14 Temmuz 2007 20:32 • #556873
    pasif manytik demek pasif-güçsüz manyetik demek değil.tek yaptığı şey tellerden çıkan ses dalgasını elektrik sinyaline hiçbir kazanç sağlamadan dönüştürmesi.aktif manyetikde sinyal manyetiğin içinde de bir preampden geçiyor bu sayede kazanç daha fazla oluyor.tabi pasif manyetikli gitarı da haliyle bir preampe bağladığımız için aktif pasiften daha iyidir diye bir şey sözkonusu değil.

emg hz ise benim beğenmediğim , oldukça kirli bir pasif manyetik.zaten şimdiki ltd serilerinin çoğunda bunun yerine esp-emg lh300 takıldı gelen şikayetlerden dolayı.ancak alexi laiho bunlardan kullanıyormuş.cob un tonlarına bakılırsa ne kadar kirli oldukları ilk göze çarpan şey olacaktır.
  • Single_FACTOR • 14 Temmuz 2007 20:49 • #556874
    Ben bu manyetiği denedim ve hiç beğenmedim.
  • HeArSe • 14 Temmuz 2007 21:16 • #556875
    benim anlamadığım bu manyetiği kimse beğenmiyor ama adamlar çatır çutur üretiyor :D hemde aktif manyetik fiyatına.
  • Serpent_King • 14 Temmuz 2007 21:19 • #556876
    şu anda metalcore da "kirli tonlu" gitar soundu hakim olduğundandır büyük ihtimalle.kimileri için bu dezavantajken , başkaları için avantaj oluyor.tonu başka yollarla kirletmektense , doğal yol ile kirletmek daha mantıklı.
  • Single_FACTOR • 14 Temmuz 2007 21:33 • #556877
    Manyetikte Vintage tonlara yakınlık bekliyorum o yüzden beğenmemiş te olabilirim.
    Açıkçası eşek öldüren bi distortionu comressörle bereber gömüp bir performans testi yapmadım.