Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

M- Audio Jam Lab Personal Guitar System?

• BeaMsRaeK • 30 Eylül 2007 14:22 • #557388
    Arkadaşlar, bu ürünü " http://www.m-audio.com/products/en_us/JamLab-main.html " merak ediyorum.
    Bilgisi olan varsa benimle paylaşabilir mi?

Amacım ise, gereksiz bir çok özellikten barındırılmış (yok mikrofon girişi, yok bilmemne outputu, midi girişi vs vs) bir ses kartı alarak sadece gitarı kaydetmek. Şu an onboard ses kartı ile cubase üzerinden yapıyorum, realtime tek kanalda 20 ms. kadar latency alıyorum ama birkaç kanalda efekt açınca zıtıyor. Hem kaliteyi arttırmak amacım, hem de latencyleri düşürmek..
    Bu ürün işimi görür mü?

Yoksa illa M-Audio Firewire Solo gibi ürünler mi almam lazım? Compel'de ilk ürün 80$, diğeri 255$ ki ebayde Jam Lab'i 40$ gibi fiyatlara satıyorlar..Aradaki fark ohannes...
  • Serpent_King • 30 Eylül 2007 14:40 • #557392
    sadece gitar kaydetmek istiyorsan mantıklı bir seçim olabilir ama bir ses kartı ile kıyaslamak yanlış olur.bunu sadece gitar kaydettiğin ve bunu kaydederken de latencyi düşük tutan bir arabirim olarak düşünebilirsin.içeriğindeki yazılımlar konusunda pek bir bilgim yok ama bu işi yapan başka yazılımlar da mavcut ancak bu arabirim o yazılımlarla uyumlu çalışır mı bilemiyorum.
  • kkurt • 30 Eylül 2007 15:22 • #557394
    iş görür.