Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

!!!!!elektro tavsiyesi!!!!!

• _mlh_ • 25 Aralık 2007 14:52 • #557878
    merhaba arkadaşlar ben iyi clean tonlar ve aynı zamanda da sert tonlar yakalayabileceğm,kilit sisitemli,klavyesi rahat max 550-600ytl olmak koşuluyla bir gitar arıyorum.bu fiyata ve bu koşullara uyan bulabileceğm en iyi gitar hangisi sizce?yorumlarınız benm için çok önemli
  • Darkstorm • 25 Aralık 2007 15:34 • #557879
    BENCE kesin ltd mh50 almalısın bi git pera müziğe eğer istanbul daysan dene derim pera müzik taksimde galatasaray müziğin karşısında.clean tonları bence çok güzel ve eğer fender gibi bişi aramıyosan ayrıca en az para harcayıp alabileceğin en iyi kilitli gitar türkiye şartlarında... dene derim
  • _mlh_ • 25 Aralık 2007 19:35 • #557881
    önerini mutlaka dikkate alıcam çok sağol.fender squier standart fat strat HSS,bu gitarı da ciddi ciddi dşünyorum.nasıl sence uyar mı???
  • Darkstorm • 26 Aralık 2007 10:34 • #557887
    açıkçası ben suiqer gitarları beyeniyorum yani çoğuzaman fiyatlarına göre iyiler bence.hatta yeni tellerle denediğim bir squier e aşık bile olmuştum affinity serisiydi ve hss di ben bi bulursan dene derim.tabi tarz çok önemli.blues gibi tarzlar istiyorsan squier al derim ama hard rock ,metal ve benzeri sert müzikler yapacaksan kesinlikle ltd mh 50 diyorum bence böyle bi performans gitarı yok.kilit sistemi iyi fabrikasyon manyetikleri iyi sağlam bi alet gibi görünüyo.eğer yeni başlıyorsan floyd roselu gitar önermiyorum başta soğutabilir seni.
  • pisişik • 28 Aralık 2007 11:59 • #557892
    Önerdiğiniz LTD-MH50'nin yurt dışında 230$'a satılan bir gitar olduğunu ama Türkiye'de 600YTL'ye satıldığını hatırlatmak isterim. Tüm ESP gitarlarda aynı durum geçerli Türkiye'de aşırı pahalılar. Bu yüzden Ibanez ya da Cort almanızı öneririm, Türkiye'de ESP gitar almak pek mantıklı değil getirebiliyorsanız yurt dışından getirin.
  • Darkstorm • 28 Aralık 2007 20:42 • #557893
    hatırlatmanız için teşekkür ederim.bence bi ürünün yutdışında ucuz olması ,malın kötü olduğu anlamına gelmez.şu an en yakın arkadaşım (grup arkadaşım) ltd mh 50 kullanıyo ve aldığı performans süper .adam kullanıyo ben büyüleniyorum .süper(bütçesine göre) bir gitar haline getirmek isterseniz mmanyetik eklemeniz yeterli bence.tabi floyd rose sistemi olmayan bi gitar arıyorsanız düşük bütçe ile tabi ki de başka gitar derim ben.ama floydlu ve 24 perde için kesinlikle ltd derim ben uzun süre değiştirmesine gerek kalmaz diye düşünüyorumçünkü peşin alımlarda sağlam indirimler yapıyorlar pazarlıkla.görüşlerinize saygı duyuyorum.esen kalın;)
  • isengard • 9 Ocak 2008 16:26 • #557918
    sana bi tavsiye esp ltd 50 veya 100 alıp üstüne EMG 81 ve 85 takarsan cok iyi bir gitara sahip olursun hedeflerin doğrultusunda bu gitar senın için iyi bir basamak gitarı olur.... nitekim bilirsinki gitar alma veya beğenme olayı hiç bitmez... ama bu model seni baya götürür denedim tastikledim...