Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Boss GT-8 e Bilgisayardan Patch Transferi

• Axell • 17 Ocak 2008 22:52 • #557942
    Arkadaşlar!! başlıktan da anlaşılacağı gibi boss gt-8 ime ton transferi yapmak istiyorum: ama maalesef bir türlü başaramıyorum. GT-8 i midi-usb
    kablosu ile bilgisayara bağladım (not:midi kablosu başka cihazlarla denendi ve çalışıyor) ve bilgisyardan GT-8 editörü çalıştırdım. İstediğim tonu progamdan seçtim ve göderme butonuna bilgisayardan bastım. usb-midi kablosu üzerinde sadece bir kez transfer yapıldığını gösteren led yandı ama sadece saniyenin onda biri kadar ve aynı zamanda GT-8 in "SYSTEM-MIDI" seçeneğndeki "waiting..." yazısı yine saniyeden kısa bir süreliğine "RECIEVING..." oldu ama sonuçta GT-8 e hiçbir şekilde Data Ton transferi olmadı... Tüm bunlar olduktan sonra bilgisayarda GT-8 editör bana hata uyarısı verdi ""Midi size eror"File should be 1010byte"" ve sonuç olarak ben hiçbir şekilde ton transferi yapamadım.

Bu konuda bilgili arkadaşlar yardımcı olurlarasa çok sevinirim. Mutlaka
    bir yerde hata yapmışımdır. Hangi yolu izlemem gerektiği konusunda beni yönlendirirseniz çok memnun olurum.....ŞİMDİDEN İLGİNİZ TEŞEKKÜRLER
  • Ktulu • 23 Ocak 2008 00:07 • #557961
    Youtube'da bu iş için bi video vardı ama şu an kapalı olduğu için link veremiyorum malesef :S Aklında bulunsun açılınca aratırsın.
  • diablerie • 29 Şubat 2008 15:28 • #558161
    youtube şu an acık bi link versende bizde nasiplensek :)