Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Tama Davullar'ın Modelleri Arasındaki Farklar Nelerdir?

• ErdemUlrich • 24 Ocak 2008 11:07 • #557966
    Arkadaşlar, ben Tama'nın çoğu modelini biliyorum (imperial,rock,super,classic) hepsinin de custom'suz hali hemen hemen aynı, tom sayısı aynı zil sayısı da 1 tane falan fark ediyor. Ve aralarında yaklaşık 500-600 $gibi bir uçurum var. Sizce bu davullar arasındaki belirleyici farklar nelerdir?
  • -TeUFeL- • 24 Ocak 2008 11:25 • #557967
    Ağaçları ve aksamları fark eder.Fiyat farkı bu yüzdendir.
  • DrumBanger • 26 Ocak 2008 08:29 • #557980
    Zillere de bakma hiç bence . O zillerden teneke sesi alırsın öylesine ziller . -TeUFeL- arkadaşımız zaten belirtmiş sebebi .
  • hakanterzi • 13 Şubat 2008 16:05 • #558080
    teufelin de dediği gibi ağaç ve aksam farkları vardır. ağaç farkı sound farkı yaratır. zillere filan bakma onlar fotoğraf maksatlı koyulmuştur zaten bu davullar yanında zil vermezler. imperialstar ve superstar serisi yanında aksam olarak iki zil sehpası verirler sen zillerini kendin alırsın daha fazla zil için senin gidip sehpalar alıp zillerini alman lazım. zaten starclassic'lerde hiç bir aksam verilmiyor ona alacağı sehpaların sayısı senin paranla doğru orantılı... bana kalırsa istanbuldaysan bir drumshop'a git ve bu konu hakkında iyi bir bilgi al çünkü anladığım kadarıyla daha yeni başlamışsın bu işe..