Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

boss gt8 kullanan veya bilgisi olan varsa yardımlarınızı bekliorum

• SLASH_19 • 3 Şubat 2008 02:00 • #558025
    arkadaşlar boss gt8 almayı düşünüyorum fakat kararsızım sizin önerilriniz ne olur ayrıca çevremdekilerin çoğuda tek tek pedal diz diyorlar hangisi daha iyi bilen arkadaşlar hangisini önerirsiniz acil yardım ltfen :)
  • Single_FACTOR • 3 Şubat 2008 13:49 • #558026
    Öncelikle amfi önemli.
    eğer modülasyonu bol birşeyler yapacaksan GT-8 al çünkü o modülasyon ihtiyacına para dayanmaz ve aldığın pedalları da sürekli değiştirirsin başına iş çıkarır. stompbox işi eğlenceli bir o kadar dazahmetli bir olaydır. mesela Her amfiye her gitara her Booster , OD uymaz renk karakteri ses karakteri değişir.
    Bir yandan şu da var; eğer stompbox kullanmayı bilmiyorsan GT-8 e ait tüm parametreler bu mantıkla işlediğinden hiç birşey anlamayabilirsin
  • SLASH_19 • 4 Şubat 2008 00:07 • #558028
    sağol yorumların içim şimdi şunuda söyleyim bende çok dandik bi gitar var abi sqare die fender yan sanayi nerden baksan 200 milyonluk bi gitar amfimde o kadar iyi bişey değil ama benim düşüncem şu hani kaliteli bir pedal alıyım da biraz ört pas etsin olayı gibi birde çok kafayı taktım gt8 e bu durumda çokmu kötü olur şimdi çok mu ses farkı olur ?