Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

gitar için öneriniz

• ernurgok • 14 Şubat 2008 20:48 • #558093
    Herkese teşekkürler arkadaşlar.
    Uykusuzluk gerçekten içimi okumuş gibi yazmış. Mevcut HH gitarımdan sıkıldım, farklı bir dizilim olarak SSS alayım demiştim. Bunu alırken de acaip paralar vermeden orta sınıfta birşeyle bir süre idare etmekti maksadım. Cevaplayan bütün arkadaşlara teşekkür ederim.
  • Lester Polfus • 17 Şubat 2008 00:53 • #558125
    hehehe=) ne güzel bi yorum ya üvey oğul falan:) fernandes iyidir sanırım iyi olmasa metallicanın bassçısında olmazdı. bi ara kullanmış halla kullanıyo mu bilmiyorum.
  • strat34 • 4 Nisan 2008 17:31 • #558214
    ya baya bi geç olcak ama umarım tavsiye işe yarar. benim bi epiphone les paul'üm var, tonunu çok seviyorum ama single manyetikli bi gitar da istiyodum (fender strat kısaca) ama param yoktu.. ben de araştırdım ne yapabilirim diye. öğrendim ki push-pull diye bi potans teknolojisi geliştirmiş adamlar . volume veya ton potansını bu push-pulla değiştiriyosun, knobu yukarı çekince manyetik single'a geçiyo. ayrıca çok da ucuza maloluyo yani yanlış hatırlamıyosam 16 dolar falandı bu potanslar. manyetiklerin de kaliteliyse gayet tatmin edici tonlar alabiliyosun. Gittim bi de 0,11'lik fender super bullet tel takımı aldım, çok memnunum. içinde strat uktesi kalmış HH'ci herkese tavsiye ederim. ha paran vardır gider ikinci bi gitar alırsın, ona da eyvallah...