Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Ne yapmalıyım (ilk tercihim)

• Ktulu • 9 Haziran 2008 17:53 • #558366
    Kardeş yapacağın müzik için Cort X6 fazla bile distortion verebility konusunda :) Squire iyidir grunge için. Marshall MG serisi ise ufak boyutlu anfilerin en iyisidir. Zaten fiyatından da belli oluyo sanırım. Boss DS II de çalacağın tarz için gayet uygun.
  • skater_memo • 9 Haziran 2008 20:48 • #558367
    ama sadece grunge yapmıcam, sert şeylerde yapabilirim demiş? Cort X serisi hiç de sert kaçmaz, sonuçta blues falan yapmıcak. dediğin paraya ben olsam, amfi ibanez tbx15r, dist. pedalı digitech grunge veya digitech hot rod olabilir.

squire, marshall gibi ürünlerde markaya para verirsin. yani alırsan bi marshall half-stack o hakkını verir, veya alırsan bi strat o da hakkını verir ama alt seviye ürünlerinin parasının hakkını verdiğini düşünmüyorum.

fender tarzı bişi istiyosan cort G serisine bi bak derim, bazı güzel modelleri var.
  • SactionDj • 10 Haziran 2008 15:12 • #558369
    Pedal hariç aynı düşüncedeyim abi fakat dediğin pedalların DS2'den belirli bir üstün yönü varmı??
  • skater_memo • 10 Haziran 2008 23:47 • #558371
    ya aslında senin zevkine kalmış, hangisinin tonu, kullanılabilirliği kafana yatarsa onu al. ben sadece alternatif söledim ;)
    dediğim pedalların ds2'den fazla olarak mixer çıkışı var. yani amfi falan yok diyelim sırf hoparlorler olan bi mekanda çalcan (okul vb. ortamlar), mixer çıkışına bağlarsan pedalın, daha iyi verim alabilirsin.
  • Ganesh • 9 Temmuz 2008 11:43 • #558419
    cort falan almaben diyorum ya ibanez ya squer(nasıl yazılyosa işte)ya epiphone.ben epiphone labaşladım çok ta mutluyum.ama illa tremolo kolu falan diyosansquier al derim