Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

fender alacağım ama...

• ernurgok • 30 Temmuz 2008 12:37 • #558464
    Arkadaşlar,fender gitar alacağım ama bütçem amerikanlara yetecek kadar değil. Aşağıdakiler arasından bir seçim yapmalıyım :
    Highway one
    Deluxe power (meksika)
    Powerhouse (meksika)
    Deluxe players (meksika)
    Jim Vaughan Texmex
    Standard strat (meksika)
    Highwayone hariç gerisi Meksika yapımıdır. Bunlardan hangisi bildiğimiz amerikan strat sesi ve özelliklerine yakındır. Belirteyim, proesyonel değilim. Eric Clapton, Mark Knophler, SRV, biraz da Gilmour türü sesler duymak istiyorum.
    Tecrübe ve yardımlarınıza teşekkür ederim.
  • kare-te • 8 Ağustos 2008 00:00 • #558467
    pedal al
  • low • 28 Ağustos 2008 01:10 • #558493
    Bütçeni toparla öyle al. Kore ve Amerika yapımları çok kaliteli Fender'in

Yani bunları alacaksan hiç alma.
  • unvoiced • 19 Eylül 2008 05:58 • #558540
    valla kullanan arkadaşlarımdan bana söyledikleri kadarı meksika çok iyi americanları aratmıyor aynı tonları alabilirsin ben american 52 vintage telecaster siparişi verdim ne gerek vardı diyorlar strat içinde çok bir şey fark edeceğini sanmıyorum üstelik klavye açısından yeni fenderler hemen hemen bütün highway one serileri 9.25 radius kalınlıkta ben olsaydım meksika alırdım meksikalarda daha rahat çalabileceğin 7.25 radius klavye kalınlıgı olan gitarları tercih edebilirsin yakın tonları hatta aynılarını elde edebileceğini sanıyorum kolay gelsin