Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

52 fender tele reissue mı hot rod mu cok az zamanım kaldı yardım edin lutfn

• unvoiced • 25 Ağustos 2008 00:02 • #558484
    fender american vintage 52 telecaster almayı dusunuyorum hot rod la reissue arasında kaldım yardımcı olursanız bi de fenderlerde limited olan thin skin modelleri var 52 telenin thin skin modeli hakkında bilgisi olan bişiler sölerse bi de boss gt10 multi effect hakkında bilgi cok az zamanım kaldı karar vermek için ilgileriniz tercihlerinizi içtenlikle bekliyorum ne olur yardımcı olun
  • frisby_5 • 25 Ağustos 2008 22:36 • #558485
    sadece fiyatına bakarak almamanı tavsiye derim oncelikle. vintage telecaster koprulerinde ozelikle teller 2serli olarak tutundugunda sahsi fikrim entegrasyon konusunda cok basarılı degiller. yani ben standart serinin 52' serisinden kopru yonu ile tercih ederim. ama eger aradıgın konu agac yonunden rezonans ise bu durumda da gitarı denemen gerekir. tamamen tercih meselesi.

52' tele alabilecek kadar maddi gucun var ise gt-10 tarzi bir proc. almanı uygun bulmam. iyi bir all-tube amfi al. ki dedigin gitar ile blues jr. nefis olur. tup leri boost etmek icin bir ts-9 falan sonra uzar gider. hic bir zaman analog efektin yerini bir islemci tutamaz.

iyi gunler.
  • unvoiced • 26 Ağustos 2008 03:07 • #558486
    öncelikle fikrin için teşekkür ederim fakat gitarı ve ekipmanı yurt dısından getirteceğim için amfi almam zor ilk düşündüğüm şey amfiydi zaten ama ne yazık ki alamam daha çok taşınabilir olmasından kaynaklanıyor seçimim bir de reissue ile hot rod arasında kaldım birisinin en büyük uçurumu klavye kalınlığı oluşturuyor reissue daha ince daha rahat fakat hot rod da da humbucker var daha fazla ses elde edebilirim vs. fiyat farkının önemi yok o konuda da fikrinizi almak istiyorum teşekkürler