Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

yeni boss gt10 mu line 6pod x3 live mı?

• unvoiced • 26 Ağustos 2008 04:49 • #558487
    multi effectlerden boss gt 10 mu yoksa line 6 pod x3 mü ikiside aynı ikisininde kendine özgü bazı özellikleri var siz hangisini alırdınız line 6 yıllarca ödül almış bir pedal multi effect markası özellikle pod serilerinde siz hangisini alırdınız?
  • Leviathan • 14 Eylül 2008 07:03 • #558535
    bence bilgisayarın biraz iş görüyorsa git adam gibi preampı falan iyi olan bir ses kartı al, çünkü mantık aynı mantık. guitar rig falan seni süper tatmin eder hem kayıt da yaparsın bir sürü müzik programı da kurarsın. bu devirde proccecorlere falan para verilmez artık, bossmuş pod muş. ileri görüşlülük yap ses kartı al.
  • unvoiced • 19 Eylül 2008 05:44 • #558539
    yurt dışından getirteceiğim için para fazla problem deyildi yinede sağol zaten oturayım effect keşfediyim kayıt yapayım değil daha çok sahne konser programları içindi bir ton pedalın yerini tutar diye düşündüm tabi ki analog gibi olmayabilir ama pratik gerçektende her gitaristin sahip olmak istediği güzelim oyuncaklar ben podx3 live dan kullandım tercihimi siparişimi verdim yinede görüşlere açığım satarım boss basar arkadaş diyorsanız yok böyle bir alet falan filan gider alırım ama şöyle bir bakınca pod başka geliyor özellik ve kendini ispatlama açısından fiyatı da zaten gt10 dan fazla ama gt10 daha yeni geliştirmiş olabilirler kullanan arkadaşlardan bilgilerini esirgememelerini rica ediyorum saygılar
  • tiMus • 19 Eylül 2008 12:21 • #558541
    ben podx3 öneririm.bende pod xt live var fakat arkadaşımda x3 var.aslında x3le xt live arasnda pek fark yok.hatta xt live daa saalam:) ama ben boss alma derim.özellikle sahne içn düşünüosan canlı performanslarda pod çok iidir.bence x3 al;) amfi simülatörleri çok iyi.tonları kaliteli,dijital ton gibi değil.
  • unvoiced • 26 Eylül 2008 07:20 • #558547
    eyvallah sağolasın bende öyle düşünüyorum okuduklarım kadarıyla valla ecnebi sitelerde okumadığım yorum kalmadı deneyen kullanan gören kişiler genelde pod x3tercih etmişler daha bekliyorum elime ulaşmadı pişmanlık duyacağımı hiç sanmıyorum tek kusuru liseli kız diye tabir ediyorlar hassaslığı kırılganlığı sağlamlığıyla ilgili biraz kibar olucaksın zaten turkiyede 1500ytl fiyatı olan bir aletide kimse tepelemez yazık günah bilmiyorsa:)