Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

digitech bp80 bas efect proser

• MUHASEBE • 14 Ekim 2008 21:46 • #558594
    yeni bir digitech bp 80 bas efect processor aldım fakat tam anlamıyla kullanımını anlayamadım bilgi ve yardımcı olabilecek arkadaşlar arıyorum kullanma klavuzu ingilizce türkçe olan varmı yardımlarınızı bekliyorum
  • MUHASEBE • 21 Ekim 2008 16:21 • #558605
    HİÇ KİMSE YOKMU BİLGİ VEREBİLECEK TON AYARLARI İLE BİLGİ VEREBİLECEK ARKADAŞLAR
  • MUHASEBE • 23 Ekim 2008 15:47 • #558608
    TON AYARLARI NE OLMALI BANA BU KONUDA YARDIMCI OLABİLECEK ARKADAŞLAR YARDIMCI OLUN LÜTFEN BP50 KULLANANDA OLABİLİR BP 80 İLE AYNI SAYILIR
  • marklanegan • 26 Ekim 2008 01:51 • #558613
    biraz daha büyük bir font ile yazarsan cevap vereceğim
  • EdiP • 26 Ekim 2008 01:52 • #558614
    ben kullanmadım ama internette patchler var.

bu adreste bulabilirsin: http://www.digitech.com/soundcomm/bass_list_patches.asp?productid=203
  • MUHASEBE • 26 Ekim 2008 15:23 • #558615
    Sağol kardeş bayağı yardımcı oldun eyvallah
  • MUHASEBE • 26 Ekim 2008 15:24 • #558616
    digitech bp 80 bas efect proser için bilgi istemiştim yardımcı olursan memnun olurum
  • player_698 • 29 Ekim 2008 08:53 • #558617
    digitech bp80;performans bateristleri icin uretilmis devrimsel bir multi-effect islemcisidir.digitech in kafayi yedirten audio-dna teknolojisiyle uretilmis bp80 in ozellikleri arasinda 16 bas amp modelleri, stopbox modelleri ve icinde bulundurdugu diger effetler mevcuttur.bu ozellikler kendinize has bir sound yaratmak icin bicilmis kaftandir. en onemli parcasi ise adi expression-pedal olan ve kendi karakteristik seceneklerinizi gercek zamanli olarak atayabileceginiz parcasidir.bp80 in editing interface i zekice ve kolay kullanima uygun olarak uretilmistir.tek yapmaniz gereken efecti secmek ve istediginiz setting leri girmektir.drum machine kendi sececeginiz tempo,ayarlanabilir ses level i ve degisik modellerle ritim tutma kabiliyetinizi gelistirebileceginiz harika bir secenektir. ve choromatic tuner ozelligi ise sıralanmis 13-led isigiyla enstrumaninizin akorunu kolayca, hizli ve tam dogrulukta kontrol edecek ozelligidir.
    bu alet kullnailmaya hazir 40 tane onceden tasarlanmis mukemmel fabrika efectiyle ve kendi ozel kreasyonlariniz icin 40 tane bos yerle birlikte gelir.yan panel ozellikleri ise 1/4 inch tek basina input,1/4 inch sag ve sol output ve 1/8 stereo headphone outputtur

pb80 ozellikleri
    * Modeling bass effects processor
    * 11 Amp models
    * 5 Stompbox models
    * Expression pedal for real-time control
    * 19 studio-quality effects
    * Includes Fretless Simulator
    * Built-in Drum Machine
    * 40 User/40 Factory presets
    * 24-bit A-D-A converters
    * Chromatic tuner
    * 1/4" left and right outputs
    * Headphone output
    * Battery or power supply operation
    * Power supply included

aletle ilgili yorumlar(bes yildiz (*)uzerinden)
    1-
    baslık:cok manyak bi pedal
    2-
    baslık: bunu alma ve individual pedallar icin para biriktir.
    kalite**:hicbir sekilde set kullanmama ragmen iki hafta sonunda kırıldı
    ozellikler**:hicbir effectinin oyle ahim sahim bir ozelligi yok.sadece delay ozelligi hosuma gitti o kadarama yine de gercek delay pedallariyla mukayese bile edemez
    kullanim kolayligi**:calıs esnasinda presetlere ulasilabilme berbat
    degeri**:iki hafta icinde kirildi daha ne diyeyim
    ses**:ne bileyim o kadar iyi degil
    3-
    baslık:iyi fiyat ,kotu deneyim
    kalite:cok iyi tasarlanmis fakat kaygan yapısını sevmedim basmaya calısırken ayaginiz surekli kayiyor.
    ozellikler:uzerindeki envelope filteri ve chorus u cok sevdim.fakat whammy pedal dusuk oktavlara dusup yukselmedigi icin sevmedim ve bu arada wah wah lari berbat.ben low end istiyorum ve kendi arionumu seviyorum
    kullanim kolaylıgı:her iki basim icinde level kurabilmem kafayi yedirtti.
    degeri:ortalıkta avanak avanak dolasirken sectiyseniz ya da herbir effect icin ayri pedal istemiyorsaniz iyi.fakat eger benim gibi dusunuyorsaniz stomp pedal almak en iyisi
    sound:cogu high end.bu yuzden genelde sadece chorus ve envelope filters i kullaniyorum.yinede amp model effectleri iyi.
    style: rock and metal
    muzik deneyimi : 5 yil
    genel:mukemmle chorus ve filter bisuru options ve cok yonluluk.
  • player_698 • 29 Ekim 2008 09:02 • #558618
    ucuncu yorumun yildizlarini koymayi unutmusum zekice bir yorum oldugu icin eksik birakmak istemedim.asagiya koyuyorum.
    bes yildiz uzerinden
    kalite:****
    ozellikler:***
    kullanim kolaylıgı:***
    deger:*****

bu arada gule gule kullan.
  • player_698 • 29 Ekim 2008 10:28 • #558622
    kendine ait ton yapmak istiyosan da footswitch e bas tone lamak istedigin effect i sec edit e bas.sectikten sonra VALUE Buttonuna bas ve degisikliklerini yap.kaydetmek icinse store buttonuna bas o andaki kaydetmek istedigin tone un yerini gosterir.sonra footswitch e bas kaydetmek istedigin user preset yerini sec ve store buttonuna tekrar bas.bu kadar