Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

yıldırım marka davul tamiri

• ozguakm • 21 Kasım 2008 10:54 • #558665
    selamlar elimde 2.el bir yıldırım davul var. fakat bas davulun ön kasnağı yok birde flor tom un bir ayagnı tutan vida tutmuyor . bilgim olmadığı icin sizlere sormak istedim tamirini nerede yaptırabilirim . tanıdıgınız davul ustası var mı ?
  • Hayda Bire • 24 Kasım 2008 10:55 • #558667
    yıldırımın asıl yeri var..taksim tüyaptan bir önceki durakta iniyosun sanırım orda sorsan gösterirler(bi pasajın içinde) ben 5 sene önce falan gitmiştim..gayet ilgili bi ustası var yardımcı olur.
  • bad_luck • 4 Ocak 2009 18:13 • #558711
    arkadaşın bahsettiği yer şişhane durağında indikten sonra hemen karşındaki şimal handa.yaşar yıldırım beyaz'dır o davulların ustası ve imalatçısı.sorun ne olursa olsun bir çözüm bulacağından kesinlikle eminim =)
  • bad_luck • 4 Ocak 2009 18:13 • #558712
    arkadaşın bahsettiği yer şişhane durağında indikten sonra hemen karşındaki şimal handa.yaşar yıldırım beyaz'dır o davulların ustası ve imalatçısı.sorun ne olursa olsun bir çözüm bulacağından kesinlikle eminim =)
  • bad_luck • 4 Ocak 2009 18:13 • #558713