Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Akustik gitar almak istiyorum !

• WristCutter • 27 Şubat 2009 19:17 • #558776
    Selamlar.

Akustik gitar almak istiyorum.180 ytl limitim var.Tavsiye edebileceğiniz gitarlar varmı ? Kaliteli ve uzun ömürlü olmasını diliyorum.
  • Hakanimre2003 • 1 Mart 2009 11:57 • #558777
    180 mılyon uzun omurlu bır gıtar almak ıcın cok az bır para. Fakat az parayada alabılcegın senı sımdılık ıdare edebılıcek gıtarlar mevcut. Benım sana onerım washburn e bakman olucak cok guzel tonları var akustık gitar olarak washburnlerın ama onların da en alt modellerını temın edeblırsın kı bence bu bıle ıyı cunku dıger gıtara verıcen bu para ıle washburnun alt modelıne verıcegın cok daha ıyı. Son olarak sana tavsıyem ıyı bır gıtar ıcın her modelde en azında ıyı tonlar lmak ıcın 750 doları gozden cıkarman gerekiyor. Ben oyle yaptım yıllarca kullandım washburn akustıgmı ve superdı tonları cın malı olması ragmen....
  • Lester Polfus • 31 Mart 2009 21:38 • #558805
    bir ay önce falan yazmışsın gerçi ama hala almadıysan ikinci el almaya çalış. 180 liraya sıfır alacağın akustik gitarlar piyasadaki en dandik gitarlar çünkü maalesef. bende de vardı 180 liraya aldığım bir akustik gitar. çok takoz oluyorlar. eğer yeni başladıysan bir süre idare eder ama ilerlediğinde farkedersin.