Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

zuhal

• Bfmv_aykut • 24 Mart 2009 16:12 • #558789
    zuhal jackson distribütörlüğü almış sizce jakcosn rr1 en fazla ne kadar para verilmeli ??
  • ermanben • 25 Mart 2009 09:43 • #558791
    Ya ben de cok yakın zamanda gitar alacagım getirtmiş mi peki zuhal haberin var mı? yoksa sipariş üzerine mi calısacaklar ? 1 2 yere sordum 7 8 aya anca getiririz dediler.
    Soruya soruyla cevap verdim kusura bakma :) Ama fiyat takibi yapma şansımız pek yok galiba.. İyi geçirecekler gibi geliyor..
  • Bfmv_aykut • 25 Mart 2009 17:16 • #558795
    ben admin attım mail 2 3 hafta sonra stoklarına gelcekmiş hatta sitesinde falan varda bu euro satıcaklar büyük ihtimal ordaki calışana sorduğum da daha ucuza getircez laylaylom dan falan dediler bu fiyat oranı 4000 ytl geçerse kötü olcak benim için rr1 yatar kesin
  • EdiP • 26 Mart 2009 10:56 • #558796
    studio sonic'te sanırım bir tane jackson vardı, dışarıdan biraz daha ucuza, arayıp sorabilirsiniz..
  • ermanben • 26 Mart 2009 18:23 • #558798
    tüh ya jackson alamayacaz :)
  • ermanben • 6 Nisan 2009 09:22 • #558815
    Jackson alacakmışız :)
    Zuhale 4 5 gun once gelmiş Jackson lar listemde yoktu ama şans eseri Soloist (SLS MG IR) ile evime dondum :) Japon kendisi, sabit kopru.. Aslında hala tereddutlerdeyim ama baya hoşuma gitti tonu.. İnce klavye, baya hafif bi gitar cok rahat ettim. Maun govde abanoz klavye neck thru EMG 81 85 aktif manyetik vs.
    Totalde 20 30 gitar deneme fırsatım oldu ESP ile başlayınca denemeye tabi garip oldu biraz ama.. Güzel yine de tavsiye ederim SLS yi.. Ama eve gidip kendi orta karar amfimde aynı tonları alamayınca kıl oldum biraz onu baştan söyleyeyim :)
    Schecter düşünen varsa Stiletto Classic i tavsiye ederim zaten Jackson ile ikisi arasında kaldım. Ibanez XPT700 de düşük fiyatına ragmen gayet iyi metal için.
    Böyle yani, Jackson için bir zuhal e ugramakta fayda var..