Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Çalınan Elektro Gitar

• TheGanjaMan • 2 Nisan 2009 12:14 • #558808
    Merhaba arkadaşlar, doğru yere mi yazıyorum bilmiyorum ama yardımcı olan olursa sevinirim. (Alış Veriş başlığına da dün gece yazdım.)

Aracımdan elektro gitarım çalındı.
    Piyasa değeri yüksek bir gitar değil, sadece manevi değeri var benim için.
    Başına benzer olay gelen varsa ne yapmam gerekir?
    Bu konuda nerelere bakılır, nereler izlenir bilen yardımcı olacak varsa çok sevinirim.

teşekkürler,
    TGM
  • canerhiz • 3 Nisan 2009 11:19 • #558810
    abi gitar calındıysa geçmiş olsun hiç bir şekilde geri gelmez o gitar ancak bi yerde birinin elinde falan görürsün oda cok düşük bir ihtimal
  • majesty34 • 18 Nisan 2009 15:03 • #558842
    Öncelikle çok geçmiş olsun,
    Zamanında degerlı bı gıtarım calınmıstı araba bagajından. halen üzülerek söyluyorum ki hiçbirsey gelmıyor elden. Polise gidiyosun. Adamlar bakıyorlar. Nasıl olmus kaç paralık gitar bu diye. Bi de azarlıyorlar bu kadar pahalı gitarı neden arabada bırakıyorsunuz?
    Ardından kendi kendinize gitarı bulmaya calısyosunuz. Tüm magazalara gitar resimleri seri numarası falan dağıtmaca. Ancak onların içinde de samimi olanları elle sayılabılecek kadar az.
    Olurda birgün birinin elinde gitarınızı görürseniz şayet elinizde fatura olsa dahi bu konuda gitar çalındığı zaman polise gitmedıysenız yani zabıt tutulmadı ise gene bir hakkınız yok.
    Neyse içinizi kararttıysam özür dilerim. Ama bu konuda doluyum bende :)
  • Berkanz • 6 Ağustos 2009 13:05 • #558972
    Gökhan Şahinkaya(Çilekeş'in Bassçısı) misali..Konsere giderken bassını taksi'de unutur..Yapabileceğin bişey yok ama yıllar sonra o gitarı tüneldeki bir vitrinden görürsen çok için gidicek biliyorum :)