Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Gitarım kırıldı ne yapabilirim?

• oguzooz • 8 Nisan 2009 15:36 • #558816
    Arkadaşlar öncelikle tavsiye verecek olanlara simdiden teşekkürler...bende cort-x2 vardı ancak gitarımın kasası,sapı,klavyesi kırıldı...ancak elimde hala sağlam manyetikler,köprüsü var ve tahtası dışında kalan diğer bütün parçaları sağlam...150 TL bütçem var...
    manyetikleri satayım mı?...yeni bir gitar mı alayım?...alacaksam nasıl birsey önerirsiniz?...ya da gitarı tekrar onarma sansım var mı yeni bir kasa ve sapla?...ne yaparsam tekrar bu para ve elimdeklerle iyi bir gitara sahip olurum?
  • Smith Wesson • 10 Nisan 2009 21:19 • #558817
    .ne yaparsam tekrar bu para ve elimdeklerle iyi bir gitara sahip olurum?

dersen kasa ve sapına 150 ytl fiyat biçmiş oluyorsun matematiksel olarak.. ve bu doğru ama gerçekleştirilemeyecek bir işlem :)

kasayı ve sapı unut. kasa ve saptan başka neyin varki zaten :(
    manyetikleri sat. önereceğim şey bu bütçeye göre yok be hacı. bilmem bi 200 ekklesen ortalama üstü bi ibanezle değiş derdim ama.

not. kasa ve sap satan ikinci elciler de var.. veya ona benzer şeyler. forumları kurcala. hiç olmadı ikinci elbişeyler al. karşılar sanırım.
  • Smith Wesson • 10 Nisan 2009 21:20 • #558818
    bildiğin emir cümleleri kurmuşum. e artık kusura bakmazsın. :)))
  • oguzooz • 11 Nisan 2009 00:35 • #558819
    Yok dostum ya ne kusra bakcam hatta sagol yardımı olmak istedigin icin:)
    ben zaten bunları satmayı düsünüyorum ama hangisi ne kadar para eder bilmiyorum...
    elime para gecince de 2. el bir gitar almayı düsünüyorum,ama alacagım gitarı daha sonra da satabilmem gerek cünkü zamanla modelini falan yükseltmek istiyorum ve farklı gitarlar da calmıs denemis olmak istiyorum...onun icin önerebilecegin gitarlar var mı?
  • adana_jazz • 14 Nisan 2009 19:21 • #558822
    Ankara Kenan Turgut (Kenan Usta)
    0 312 417 47 93
    Tamir için sormanı tavsiye ederim. Olabiliyor ise hesaplı olarak tamir eder.
  • oguzooz • 15 Nisan 2009 00:54 • #558823
    aslında cok iyi olur ama ben antalyadayım ama ankaraya ugrarsam ararım,hatta simdi arayıp da sorabilirim..cok sagol dostum..
  • Dubliner • 22 Nisan 2009 05:59 • #558850
    Çalarken mi kırıldı? Ne tür çalıyorsun?
  • skater_memo • 2 Mayıs 2009 22:34 • #558868
    manyetikleri satabileceğini düşünmüyorum pek, tamir fiyatı öğrenmek en akıllıcası olur bence.