Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Yeni Elektro Gitar icin Lutfen Yardim...

• ugurdkc • 23 Ağustos 2009 07:19 • #558981
    herkese selam arkadaslar ben dubaide yasiyorum kasim gibi Turkiye ye donucez ama burdan bi elektro gitar almak istiyorum bende bitane var ama 3 sene once acemi oldugum zaman almistim ise yaramiyor bu yuzden ben IBANEZ ART300 dusunuyorum eger bi oneriniz varsa yazarmisiniz ve hatta Dubaiden arkadaslar varsa burda gorusebiliriz...
  • grandfather • 19 Eylül 2009 02:26 • #558994
    eğer gerçek anlamda bir elektro calmak istiyosan fender telecaster texas ya da gibson les paul almanı öneririm
  • AtAvratStrat • 24 Ekim 2009 15:24 • #559028
    Hocam acemi gitari isinize yaramiyorsa art300 almanin hicbir mantigi yoktur.Isi ilerlettiyseniz Fender ve Gibson haric bir gitar almayin derim.Bu markalar omurluk gitarlar uretir.Tek sorun kendinize uygun olani secmektir.Imkaniniz varsa fender custom shop sizin kafanizdaki ozellikleri gitara direk aktariyor.Param customlara yetmiyor su an ama yeterli miktar ayirabildigimde hicbir gitar dusunmeden custom shop a yonelecegim...
  • pelingrsy • 18 Kasım 2009 17:15 • #559049
    yenı döndum dubaıden yaa ve cok sıkıldım 1 ay staj yaptım orda keske daha once bılseydım:(