Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Tarza göre gitar seçimi

• oragoma • 12 Ekim 2009 08:42 • #559013
    Merhaba arkadaşlar gitar almaya karar verdim maddi durumlar kısıtlı malum öğrenciyim(lise son)kötü bişeyde almak istemiyorum biliyormki alırsam yakın zamanda rafa kaldırmak zorunda kalıcam orta halde başlangıç içinde hiçde fena olmayan bi gitar önerirmisiniz.Tarz heavy metal,blues,rock'n roll.
    Not:Epiphone sg speciali nasıl bilirsiniz.
  • oragoma • 12 Ekim 2009 10:22 • #559014
    Lütfen yardıma ihtiyacım var bi el atalım şu konuya (:
  • AtAvratStrat • 24 Ekim 2009 15:08 • #559026
    Hocam bu ise yeni basliyorsaniz efekt ton gibi seyler yaratmadan once standart bir ekipmanla girmeniz gerekicek.Girmeseniz bile zamanla tecrube kazanacaksiniz.Ama tavsiye istiyorsaniz size Jackson veya Ibanez derim.Neden?Cunku bu gitarlar cirkef gitarlardir.Tonal kalitede Fender le karsilastiramasaniz Gibson la ayni kefeye koyamasaniz bile rahatlikta gercekten fiyatina gore cok iyiler.2. el almanizi tavsiye ederim.Fretleri iyi durumda bir jackson seymour manyetikle fix ilk etapta seni uzun bir sure goturur diye dusunuyorum.Benim ilk gitarim Squier deluxe stratocasterdi ama ben sadece blues ile ugrastigimdan single fender tonu ana tonumdur.Eger benim gibiyseniz squier deluxe serisi tavsiye ederim.Manyetikleri texas special veya tex mex gibi blues bazli manyetiklerle degistirirseniz de tarziniza gore blues tonlarina dogru bir adim daha yaklasmis olursunuz...
  • pelingrsy • 16 Kasım 2009 16:13 • #559042
    jackson jackson jackson ustune tanımam:)
  • mehmetyiğit • 5 Nisan 2010 17:55 • #559192
    ıbanez bakabilirsin bence.bürçeni bilmiyorum ama jackson a diyicek birşey yok tabi.ıbanez her tarza gider.ayrıca satarken sıkıntın olmaz.