Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Roland HD-1 V-Drums Lite mu yoksa HXM yada HP PRo mu ??

• VeyselAbatay • 29 Nisan 2010 14:47 • #559217
    Arkadaşlar merhabalar öncelikle.Ben Akustik davul çalıyorum ve hala kurs alıyorum.EVime Akurtik bateri almayı düşünüyodum susturuculu ama daha sonra örendimki susturucu sesi kısmıyomus sesn "Pat Pat" Diye çıkmasını sağlıyomus.Ve elektro bateri almaya karar verdim önceleri medeli dd 501 düşünüyodum (bütçeden dolayı) daha sonra. kadıkoyde inter sound da roland çaldım ama ordaki eleman bana asla medeli ama roland al dedi. medeli almayacağım ama rolandı 1.250 tl ye satıyodu 2 eldi fakat pedalını sevmedim acaba pedalı sorun olurmu benm açımdan nolur bilgisi olanlar yazarsa çok sevinirim.
  • kutay__ • 8 Haziran 2010 02:53 • #559237
    medelli de velocity yani padlere vurdugundaki tuşeyi ayarlayamıyorsun. yani sesin şiddeti her tür vuruşta aynı oluyor.
    yerini tutar mı dersen hiçbir elektronik davul akustik davulun yerini tutamaz ama bunun tersi de olamaz. akustik davul alamadığın için elektronik davul alırsan bir süre sonra mutsuz olma ihtimalin yüksek. ama elektronik davulu bir enstürman gibi düşünüp onu kendi sınıfında değerlendirirsen daha mutlu olursun. elektronik davul konusunda elindeki bütçeyi de düşünürsen roland dan asla şaşma derim. başarılar.