Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

manyetik konusunda yardım!!!

• memettt • 28 Haziran 2010 13:21 • #559260
    Merhaba arkadaşlar.Elimde washburn n2 var ve 500 tl kadar da bütçem var.Manyetik döşesem nasıl olur diye sizlere danışıyorum.Malum gitarın klavyesi rahat ve hedefimdeki fenderi alana kadar da idare olmam gerekiyo ki bu gitarın işlev amacını daha farklı tutacağım.İstediğim şu.Gitarımın manyetik düzenini washburn n6 gibi 2 hum 1 single olarak dizayn etmek istiyorum.İstediğim ton da sap manyetiğine geçirdiğimde ibanez prestigenin yumuşak tatlı mesala hollow yearstaki solodaki tonu andıran ortadan, köprü manyetiği de les paul tipinden ki bu manyetiği buldum sanırım.Orjinal Amerikan GİBSON 498T köprü manyetik.Single tercihim de fenderin o tatlı clean tonu.Acaba bir fender single, GİBSON 498T köprü manyetik ve bir de sapa prestige manyetiği alsam taksam gitarıma beni tatmin eder mi?Yardımlarınız ve ilginiz için şimdiden teşekkür ederim.Saygılar...
  • Mad_Slayer • 2 Temmuz 2010 00:31 • #559264
    madem gitarı satacaksın niye gitara girişip single yuvası açtırıyorsun, bence hiç gerek yok, single a dönüşebilen humbuckerlar var piyasada, döşe seymour duncan jb ile '59, bir de push pull volume potu taktır, adam olsun sana çektiğinde single indirdiğinde humbucker.