Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

bir soru?

• Nicho41 • 7 Temmuz 2010 18:27 • #559274
    Ibanez Grg 170 DX almayı düşünüyorum. önerir misiniz? 4 yıldır klasik çalıyorum. orta seviyedeyim ama ilerletip arkadaşlarımla grup kurmayı planlıyorum. yorumlarınızı alabilir miyim?
  • kirk_hammet92 • 8 Temmuz 2010 20:40 • #559276
    bende ibanez grg170dx var. Güzel gitardır.Sert tonlar istiyosan tam sana göre.Gül ağacı klavyesi sustain'in uzun olmasını sağlıyor.Başlangıç ve orta seviyeler için iyi bir gitardır.
  • Nicho41 • 9 Temmuz 2010 18:40 • #559277
    cevabın için çok teşekkür ettim. =) sert tonlarda çalmayı istiyorum. solo konusunda pek iyi değilim ama ritm oldukça iyi. umarım bunun için iyi bir gitardır.
  • tolgacaster • 13 Temmuz 2010 19:24 • #559282
    bencede ibanez uygun sert ve sustain li tonlar istiyorsan ama esp jackson ltd gibi modellere de bak derim genel olarak en çok biliinen sert tonlar alabilceğin gitarlar bunlar tabii derinine inince hepsinin farklı özellikleri oldğunu anlıyosun bu yzden bence internetten araştrıp bu modellerin tonlarını dinlemelisin ya da hayran oldğun müzisyenin gitarının ya da alt verisyonlarını almanı tavsiye ederimm ben :)