Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Elektro Gitar Tavsiyesi?

• matorck_dmn • 20 Ağustos 2010 01:03 • #559308
    Arkadaşlar 500tl civarında bir elektro gitar almak istiyorum;bu konu hakkında pek bi bilgim yok tavsiylerinizi bekliyorum,şimdiden teşekkür ederim:)
  • memettt • 29 Ağustos 2010 21:00 • #559317
    tarzın nedir
  • Fighters • 23 Eylül 2010 11:08 • #559326
    500 TL civarında alacağın gitarlarda tarzı pek önemsemene gerek yok dostum, bu fiyat aralığındaki gitarlarda karakteristik sesler yerine sesin sağlam outputa olması ve alabileceğin en iyi ağaçlara sahip olması gerekirki seni daha iyi seviyelere taşısın. ben de yakın zaman içerisinde bir kaç arkadaş için biraz piyasaya baktım aslında İbanez GRG-270 senin dediğin fiyatlarda alınabilecek iyi modellerden bir tanesi, bunun dışında DEAN in EvoX serileri hatta DEAN Custom Zone da yine aynı fiyat aralıklarında ve bu fiyatlar içerisinde oldukça sağlam gitarlar. Jackson ve LTD önerebilirdim ama bu fiyattakileri cidden daha kötü, sebebi şu diye düşünüyorum, özellikle DEAN gitarların yurtdışı fiyatıyla ülkemizdeki fiyatları arasında fark olmadığını gördüm, yani bunun anlamı 500 liralık gitar ülkemizde de 500 liraya satılması, 200 liralık şeylere 500 vermenin mantığı pek yok açıkçası :)
  • curcunato • 2 Ekim 2010 17:01 • #559330
    fighters'A kesinlikle katılıyorum.. 500 tl'lik bütçe için tarz sormaya gerek yok. ve grg 270 benim ilk gitarlarımdan biriydi.. floyd rose'u onda öğrendim.. o fiyata göre gerçekten iyi bi gitar.. klavyesi falan acaip rahattır.. işini görecektir..
  • memettt • 11 Ekim 2010 20:29 • #559333
    bence o fiyata en iyi gitar hatta daha ucuza da bulabilirsin washburn n2 dir.İkinci elleri 300-400 civarı.Hatta bende satıyorum 350 liraya.Klavyesi çok rahattır.Hatta şu an elimde amerikan fender var, alışkanlık mıdır bilmem ama klavye olarak hala washburn daha rahat geliyor.Single coil geçişi de var.Ve tonlar ne çok sert metal tonları ne çok yumuşak.Çok iyi tonlamaya sahip.Ama diğer arkadaşların da dediklerini dikkate al.