Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

You Rock Guitar

• Fighters • 19 Ekim 2010 17:27 • #559341
    Çok ilginçtir ki benim gördüğüm en geniş yelpazeye sahip ürünlerden, hemen hemen hepimizin evinde bir oyun konsolu mevcut artık, ps3 veya wii, önce açıp Guitar Hero ya da Rockband oynuyoruz bu gitarla, ardından bildiğimiz kulaklık, kolon veya amfi görevi gören herhangi ses çıkartan bi üniteye bağlayıp gitar çalabiliyoruz. Bunların ötesinde kendi içinde bulunan midi modulu sayesinde gitar sesleri dışında çeşitli enstrumanlarında gerçek sesleri ve sytnh sesleri çok başarılı bi şekilde içine dahil. İçinde altyapıların olduğu ritmler de dahil bu sayede çalmak daha da eğlenceli, You Rock Modu sayesinde de gitar öğrenim aşamasındaki öğrenclieri yanlış nota bastığında uyarıyor. Yelpazeyi daha da genişletelim, gitar çalıyorsunuz ve ev ya da stüdyoda gitar çalıyorsunuz, bazı altyapılar için kullanılan VST enstrumanları yönetmek için MİDİ klavyeye iyi hakim olmanız gerekir, sonuç olarak tuşlu çalgı farklı bir enstruman, You Rock Guitar'ı USB kablosuyla PC'nize taktığınızda da aynı işlevi görüyor, şahsen ben de gitarist olduğum için ciddi bir sıkıntıdan kurtulmuş oldum :) ürün Türkiyede bulunmuyor bende yurtdışından tanıdık vesilesi ile edindim yalnız yakında Media Markt ve Saturn mağazalarının raflarında yer alacağını duydum onun için buradan sizlerle paylaşıyorum. Kesinlikle göz atmanız lazım.
  • Fighters • 20 Ekim 2010 16:28 • #559342
    yazdığım mesajı EMO gibi çeviren arkadaşın beyninden şüphe duyuyorum. ilginç..
  • Fighters • 20 Ekim 2010 16:30 • #559343
    yok artık???
  • wogon • 11 Şubat 2011 17:52 • #593518
    http://www.yourockguitar.com/

Ürün gerçekten ilginç, gerçi konu açıldıktan çok sonra farkına varmışım, ama biraz bakındım da gerçekten eğlenceli olabilir.

@Fighters, GaRaJ'ın eski forumlarında bahsettiğin EMO'lara tepki olarak yazılım ekibinin geliştirdiği türkçe dejenaratörü diye bir şey vardı. Mesaj girme ekranının sağ altında DT diye bir düğmeye tıklandığında aktive oluyordu ve tüm metinleri o hale getiriyordu.

Aslında metinler gerçekten değişmiyordu. Sadece öyle gösteriliyordu. O düğmeye basan herkes de tüm metinleri EMO gibi görüyordu. Zaten burada senin kızma nidalarını okuyan arkadaşlar da "neye kızıyor bu adam" diye düşünüyorlardır. Çünkü aslında metnin senin yazdığın gibi doğru dürüst kaydedilmiş ve dejenaratör artık devrede olmadığından burada düzgün çıkıyor.