Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Analog setup kurmaya yardım

• CoaNN • 11 Kasım 2011 18:22 • #640585
    selamlar.. Guzel bir analog setup kurmaya çalışıyorum. Gitarım Fender USA Strratocaster HSS ve yaptığım müzik alternatif rock. grubumda solist-ritm gitarım o yüzden ritm tonlarını tatlandırıcak pedallar arıyorum. şu an elimde boss ds-1 ve bd-2 var. Cs-3 ve sansamp tri-ac almayı düşündüklerim arasında. Bana başka neler önerebilirsiniz??
  • frankzippo • 15 Kasım 2011 23:19 • #640592
    abi elindeki pedalları at gitsin. Lambalı bir amfin olmadığı zaman ds 1 bir hiç. Bd 2 biraz boostlarken güzel gidebiliyoru. Ama en iyisi bir compressor ve sansamp gt 2 veya add mini amp. ucuz yolludan iyi bir başlangıç bence.
  • 14 harfim • 5 Aralık 2011 18:24 • #640607
    benim kendi kişisel tafsiyem sansamp gibi bi preamp modeliyle birlikte güzel bi compressör kullanabılrsn marshall mesela? Setupının başlangıcınada sıcak ufak mütevazi bi overdrive iş yapar (ibanez tube screamer) şahsen benim setup ım da bulunan parçalar bunlar gayet memnunum gerisinede bi delay wah gibi iki üç parçada effect pedalı alırsan tadına doyamassın gibime geliyo..
  • Leonard Reun • 9 Aralık 2011 12:21 • #640612
    Burada bütçe esas konu. Para mühim değil diyorsan diz REG'leri derim başlarım saymaya preamp şunu al compressor bunu al diye. Ama orta yollu önerim compressor için tek geçerim Carl Martin Compressor. Sahnede amfi değil de sisteme giriş yapacaksan ve preamp için birkaç bin dolar harcayamayacaksan Seymour Duncan Twin Tube Classic Preamp önerebilirim. Benim çok hoşuma gidiyor.