Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

elektronik bateri

• futureal • 15 Ocak 2012 18:33 • #640667
    merhabalar, ben klavye calmakla ugrasan bir insanım , bugun bi ilham geldi , davul almalıyım diye, internetten elektronik davullara baktım ve 350 liraya bile satıldıgını gördüm , ögrenmek icin böyle ucuz birşeyle baslasam nasıl olur, bilgilendirebilecek olan varmıdır?
    ya da direk marka önerisi yapabilecek?
    saygılar.
  • RoyDynamic • 17 Ocak 2012 08:59 • #640670
    2 tür elekro davul var.
    Biri desk yani masa üstü denilen,
    Diğeru klasik 7 parça dan oluşan set-up.
    Size tavsiyem elinizi alıştırnanız için desk masa üstü almanız.daha sonra normal set-up a geçmeniz kolay olur.
  • Chobi • 5 Ocak 2014 18:20 • #641025
    eğer durumunuz müsaitse 700-1000 liralık ortalama bir set up elektronik davul alın.İnternette binler davul dersi var.Onları çalışın.Çalışırken sesini kapatmanızı öneririm.Şarkı çalışırken vs. sesini açabilirsiniz.Davulu akustik davul gibi tuşeli bir şekilde çalın.Haftada en az 1 kere falan da bir stüdyoda çalıştıklarınızı akustik davula yayın.O şekilde kısa sürede enstrumana hakim olursunuz.
  • SerdarPamuk • 17 Ocak 2014 01:12 • #641044
    İlk olarak pad alın bence youtube'dan video izleyip stickcontrol dediğimiz baget tutmadan tekniklerine kadar o padde calısın sonra bir tane davul almayı deneyin
  • mctege • 17 Ocak 2014 13:46 • #641045
    Masaüstü kullanılarn elektronik davulları tavsiye etmem. Davulla hiç bir alakası yok çünkü onların.
    2000 tl civarında güzel elektronik davullar var, onlardan alıp deneyebilirsiniz.
    Ancak hepsinden önemlisi başlangıç için kısa da olsa bir kurs almanız tavsiyemdir. Aylık 180 tl gibi ücretlerle bir stüdyoda ders alıp temel eğitimi atladıktan sonra zaten isteyip istemediğinizi ve elektronik davula bu kadar para verip vermemeniz gerektiğiniz kendiniz görmüş olursunuz.