Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Ska ve Punk için elektro gitar tavsiyesi

• expectation • 6 Şubat 2014 22:00 • #641069
    Arkadaşlar punk ve ska için hangi elektro gitarı alabilirim aklımda squier telecaster/jaguar ve epiphone les paul/sg bütçem 670 lira
  • Fakfakan • 8 Şubat 2014 22:42 • #641072
    Bence jackson al bide ikinci el alırsan bence daha iyi olur ben washburn dime v camo yu 500 e aldım ama piyasadaki fiyatı 1000 civarı bişey üstelik hiç bi sorunu yok şimdi bide jackson ın tonları çok sert dersen jackson çalan çok sağlam punk grupları var sahibinden de ve burdaki ilanları araştır bence
  • theparanoid • 9 Şubat 2014 01:29 • #641073
    jackson punk için iyidir, clean tonlarıda iyidir hakan özoguz'da kullanırdı bi dönem. telecaster hh alıyorsan blacktop tarzı punk için işini görür ama klavyesi ve ağırlı büyük problem tercih etmeni istemem uzun süre kullandım. epi les paul ve sg kullanmış biri olarak les paul kasa bir gitar tercih etmeni öneririm.
  • expectation • 14 Şubat 2014 20:24 • #641077
    hmm yorumlarını için teşekkür ederim. Bu arada athena grubunun sıkı hayranıyım sırf hakan özoğuz kullanıyor diye telecasterdan vazgeçemiyorum :) Almasam bile aklımın bir ucuda telecaster duruyor