Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Elektro Gitar'a geçmeyi planlıyorum.

• gurhank • 4 Haziran 2014 11:43 • #641168
    İyi çalışmalar güzel günler arkadaşlar.
    Müziğe 2000 yılında basit bir öğrenci gitarı ile başladım ve bıraktım. 2007 yılında alman yapımı bir GEWA almıştım biraz yol katettikten sonra gitarımı bir daha gitmek istemediğim bir yerde unuttuğumdan dolayı geri alamadım. Daha sonra Valencia marka bir gitar alarak devam ettim yoluma. Valencia dan sonra farklı bir gitara geçme hevesim oluştu birden ve kapatmak üzere olan bir mağazadan Nova marka bir Akustik aldım. Şu sıralar tekrar bir heves ile Elektro gitar çalmak istiyorum. sebebine gelincede ; Akustik kasalı gitarlarla çalışma yapamayacak durumdayım. Malum sessel sorunlar var. Fakat Müziğe'de hiç ara vermek istemiyorum bu sebep ile temiz tonlar ile alıştırma yapabileceğim bir gitar almak istiyorum. Kulaklıkla çalışma yapıp kimseye rahatsızlık vermeden yoluma devam etmeliyim. Bir süredir İnternet Üzerinde araştırma yapıyordum ve genel anlamda anladığım kadarı ile Manyetik en önemli kısmı oluşturuyor. Yani Cort Marka bir gitar alıp üzerine Seymour Duncan manyetik alıp, elixir marka tellerle başarılı bir gitara sahip olabileceğim kanısına vardım. Bu sebeple 2. el bir Epiphone Les Paul standart almayı planlıyorum. Sizce farklı bir gitarmı almalıyım ?

Yanıtlarınız ve sabırla okuduğunuz için teşekkür ederim.
  • armin86 • 9 Haziran 2014 00:38 • #641178
    bir epiphone les paul custom shop kullanıcısı olarak al ve arkana bakma derim kardeşim.