Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

bass'ı bass amfisine girmessem..?

• maersk • 7 Şubat 2003 19:36 • #537383
    merhabalar.
    arkadaşımın aktif manyetikli bir bass'ı var.

bu bass'ı bir klavye amfisine girersek nolur? amfiye zarar verirmiyiz?.. çünkü şöyle bir projem var..

behringer'in 120wlık bir klavye amfisini almayı düşünüyorum (350$ kadar). 4 kanallı bi amfi..

buna [ elektro gitar-> crybaby -> line6 pod2 kombinasyonunu ] + [ synthesizer ] + [ mikrofon ] + [ bass ]

aynı hoparlörden hepsini çıkarmayı düşünüyorum.. 15" lik bir hoparlörü var. ama bass'ın bir preamp olmadan direk o amfiye girmenin doğru olup olmayacağını düşünüyorum.. amfiye zarar verebilir mi? ya da ucuza bi zoom processor alsam (amfi simulatörü filan olan) bu sorun hallolur mu? cevaplarınız icin saolun..
  • Nem • 7 Şubat 2003 21:48 • #537385
    Bi zararı olacağını sanmam
  • Tafesan • 4 Mart 2003 17:20 • #537386
    bi sorun yaşatmaz eğer ev ortamında kullancaksan. Artı benim nedense aldıım en güzel bass sesi evimdeki müzik setime girilince çıkıyo...evde behringer in bass anfisi var 120 wattlık...bence çok başarısız bi ürün .güzel alette sadece fonksiyonel adamlar önemli olanın ses olduunu unutmuş milyontane giriş çıkış yapçaana..klavye anfisi umarım daha başarılıdır :)