Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

vamp2 vs analog

• chriss • 21 Eylül 2003 05:23 • #537476
    elimdeki pedalari satip(rat big muff ibnz ch9 dod eq)vamp2 almayi dusunuorum ucuz oldugu icin ve vampi lambali twin reverb amfime girmeyi dusunuorum(1978-82 silverface 135watt)tabiki rat yada muff gibi olamaz bu yuzden vamp yada pod(alamamam vampa benzedii icin)yorumlarinizi bekliorum delaye compressorre noiser a vercek kurus param yok bu arada..
  • XES • 12 Ekim 2003 16:26 • #537484
    Bence kesinlikle analog diz
    ama param yok diyosan VAmp çok iyi bi çözüm.
    Tabi sahnede kullanmayı düşünüyosan yanında verilen 2li footswitch oldukça yetersiz kalıcaktır. Bu durumda üstüne bi 225 dolar daha verip VAmp uyumlu tek ve hayvani footswitch FCB1010'u alman gerekir. Ki böyle bi durumda dünya kadar para bayılmış ama çok güzel efectlere ve mükemmel kullanışlı bi sisteme sahip olursun.
    Ha buda pahalı gelebilir o zaman elindekileri satıp bence Vamp yerine bi Boss ME-33(325€) yada 2.el GT-6, olmadı biraz daha para bulup sıfır GT-6(600$) alabilirsin ve kesinlikle parana fazlasıyla değer. Hatta yarın gidip ikinci ME-33'ümü alıcam.
    Bu arada Digitech kesinlikle tavsiye etmiyorum
    çok karışık aletler yapıolar içinden çıkılmıyo...
  • Nem • 12 Ekim 2003 19:07 • #537485
    Digitech'lerde elektriksel bi takım problemler olduğunu da duymuştum. Her yerin elektriğini beğenmiyolarmış galiba :)
  • chriss • 18 Ekim 2003 00:29 • #537486
    saolun su anda sansamp gt2 aldim guzel bi alet
    ama ne kadar pre amp falan da olsa sanirim yinede direk sisteme giremicem pedali direk olarak girince clean ton nasil olcak bilemiyorum
  • DiMarzio • 17 Kasım 2003 00:08 • #537495
    herkese boss GT6 tavsiye ederim gerçekten sahne için mükemmel ve çok kullanışlı digitech'i hiç tavsiye etmem çok digital paranızı sokağa atmayın ...