Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Yeni bir Kayyit

• chriss • 12 Aralık 2003 22:53 • #537573
    baktim dier baslikta pek farkedilmedi ben de yeni bi baslik atiyim dedim

www.gamelibrary.org/primitive_funki.mp3

bi dinleyin elin kirk kat yabancisi dinlio bi bakiverin:) alet olarak sansamp gt2+sparkle drive+84 strat direk girildi
  • Nem • 13 Aralık 2003 02:26 • #537574
    Alamıyorum ki dosyayı..
  • chriss • 13 Aralık 2003 08:18 • #537575
    nasi alamiosun?ben alabiliorum yani download baslio, sana gonderdiklerim deil de bu yukardakini copy paste yapmayi denesene explorer'a
  • Nem • 13 Aralık 2003 14:16 • #537576
    Leziz

Dün gece vermek istemiyodu server, bugün alabildim neyse..

Efenim mevzuya gelirsek, kayıt çok güzel olmuş, baya hoşuma gitti. Gitar tonu parçaya tam oturmuş. Ritm gitardaki efekt de güzel, sanırım auto filter gibi bişey. Software ile mi yaptın onu? Bas biraz daha geri plana atılabilir belki. Çok önde gibi geldi bana.

Şu HC'deki drum jam olayını açıklasana biraz, yani adamların kaydettiği drum jam'in üzerine mi kaydettin sen bunu? Yoksa sipariş üstüne jam mi yapıyolar? ;)

Şimdi de acımasız eleştirilere geçelim :) Parçanın girişindeki enerji sonlara doğru biraz kayboluyo gibi geldi. 1:22'den 1:29'a kadar olan yükselmeyi düşürmek yerine muhteşem gaz bi sona gidebilirdin :) Bi de parçanın bi teması yok yani akılda kalıcı, tekrar eden falan bir bölüm yok. Ama böyle de gayet güzel.

Sonuç olarak her zamanki gibi akıcı ve rahat bir çalım, işte chriss abim dedirten bir parça :) Devamını bekliyoruz..
  • chriss • 13 Aralık 2003 21:09 • #537577
    Leziz

simdi cevap hakki dogdu bana:) baslar konusunda haklisin speaker olmadii ve kayit yaparken kulaklik kullandiim icin farkina varamadim biraz da kafam sismisti sanirim:)renderledikten sora diger bilgisayara atip speakerdan dinleyince bass olayini farkettim netekim duzeltmeye usendim:)

jam olayina gelince adamin biri bi davul yazio post edio onu foruma isteyende o davulun uzerine icinden geleni calio yani ayni davuldan bi suru farkli dusunce cikio bu da cok guzel bisii bence kimi funk kimi metal yapio,

enerji olayida dogru ama heralde temiz calma tribinden fazla numara yapmak istemedim o an ust uste denedikce da cok siciom, wah da acidpro'nun kendi kolpa wahi ama inceden bi crybaby tadi yakaladik:)
  • chriss • 15 Aralık 2003 10:03 • #537581
    Leziz

baska yorum yada kendi parcasini postlayan yok mu?
  • Jumping_Cat • 21 Aralık 2003 04:42 • #537585
    Leziz

merhaba,

hocam kayıt gerçekten çok güzel olmuş, tebrik ederim 84 strat kendini gösteriyor diyorum kısaca. şu HC ve drum loop oalyını bi açıklarmısınız yanlız? üşenmezsem ben e yakında bir kayıt yollıycam yakında, bir databse falan yapılabilnir mi acaba? gerçi pek talep yok ama...
  • Jumping_Cat • 21 Aralık 2003 04:44 • #537586
    Leziz

kötü türkçem, daha doğrusu yazışım için özür diliyorum bu arada, bu saate bu kadar.
  • chriss • 22 Aralık 2003 13:50 • #537587
    Leziz

drum jam olayi soyle oluo harmony centralda herhangi bi forumda ki bu daha cok amps oluo bi arkadas bi loop yazio ve onu post edio isteyen de o loop uzerine istediini calio boylece ayni ritme bi suru farkli bakis acisindan deisik ustyapilar cikio kimi funk kimi rock bu sayede insanin ufku biraz daha genislio:)
  • chriss • 10 Mart 2004 01:38 • #537728
    buyrun bu da firindan yeni cikti harmony centraldeki bi elemanin shred videosuna ozendim ve bi video da ben cektim:))) http://www.gamelibrary.org/volkan/shred.avi