Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Les Paul Standard

• WHiSkY • 5 Ocak 2004 22:24 • #537607
    Arkadaslar merhabalar.Siteye ve foruma yeni katildim ve hepinize merhaba demek istedim.Bu arada yeni aldigim Epi Les Paul Standard hakkindaki dusuncelerinizi ogrenebilirmiyim.Ilk elektro gitarim,sizce pisman olacagim bir karar mi almisim yoksa ilk elektro gitari olan birisi icin iyimidir.Buzz feiten yaptiracagim bunun hakkinda ne dusunuyorsunuz.Birde fazla param olmadigi icin iyi birsey alamiyorum ama ikinci el 60 dolara Marshall Jackhammer distortion/overdrive buldum.Almayi dusunuyorum ne dersiniz?Son olarakta yine para durumum yuzunden alabildigim en iyi ampi aldim,o da aria 25W reverb/distortion 100dolar 1.el...dusuncelerinizi iletirsiniz bu acemiyi sevindirirsiniz

Saygilar
  • Lestat • 7 Ocak 2004 18:24 • #537614
    öncelikle hayırlı olsun. Les paul ilk degil son gitar için bile iyi gitardır. Tek tavsiyem yaptırmadıysan entonasyon vs için bir ayarlatman. Pedal olarak da sana tek tavsiyem var. Vamp2 . 200 dolara bu kadar emülasyonu vs bu kadar iyi alacagın pedal seti yok .iyi çalmalar
  • WHiSkY • 9 Ocak 2004 20:16 • #537618
    arkadaslar cevap ve dudsunceler icin tesekkurler.Pedal aldim yaw.Dun ikinci el bir Marshall Jackhammer aldim,gitarla beraber deneyemedim cunku gitar yukselde su anda uzerine buzz feiten yaptiriliyor.
    Akustik gitarimla denedim pedali ama gitarin kasasi cok ses emdiginden asiri feedback aliyorum ve buda pedalin sesini tam olarak anlamami engelliyor.Neyse gitari cumartesi alacam(yarin) belki o zaman daha genis bisiler yazarim
  • XES • 13 Ocak 2004 12:41 • #537625
    Jackhammer oldukça güzel bi pedaldır. ama 60$a aldıysan ikinci eli için yüksek bi fiyat. sıfırları 80 dolar çünkğ bu aletlerin. keşke biraz daha araştırsaydın. neyse hayırlı olsun yinede