Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Alt.Rock Ritm Gitar için processor mu yoksa tek pedal mı?

• iskenderada • 22 Mart 2004 16:36 • #537764
    Merhaba, grupra solo gitarist var.Ben ise hem ritm gitar (CORT M 200) hem de back vokalim. Tarz sert değil, yumuşak. Ben daha çok clean tonlarını kullanıyorum.Arada dist. geçiş yapıyorum falan. Ama gitarı daha yeni aldım.şimdi kafam çok karışık?processor mü alsam (ZOOM 505II veya ZOOM 606) ya da tek tek pedalları mı alsam bilemiyorum. Herkes farklı bişey söylüyor okduğum forumlarda. Ben wah wah da istiyorum.Benim kafamdaki şey tek pedal dist. ve wah almak.Çünkü solom iyi değil.Olursa da ya vokal olurum ya da back vokal.Maksat çok seslilik. Sizler ne tavsiye edersiniz arkadaşlar? Şimdiden teşekkürler...
  • TooL • 22 Mart 2004 23:46 • #537769
    solo atmak gibi bir derdin yoksa wah wah ile pek bir ilgin de olmaz yani direk bir dijital prosesör al bence
  • posetcayy • 26 Mart 2004 00:49 • #537785
    zoom4040 pro yu bı sor sana 250 dolara bırakayım.. rıtım ve solo ıcınde kullanırsın.. yanında volume ve exp.(wah vs.) kullanım pedalları var..tonlardan bahsetmıcem zaten o kdr vaktım yok.. neyse paran oldugunda ara sen :)