Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

distortion

• love_rock • 4 Nisan 2004 14:31 • #537830
    gitarıma distortion pedalı alıcaam ama karar veremedim.. analogculardanım ama amfim behringer ultratwin gx212 dijital efekt prosesörlü... şimdi bu nasıl bi çelişki ben de anlayamadım ama... bana yardımcı olun... boss ds 2 diyorum ben... ya da dod un grunge pedalı... Türkiye'de bunlarla ilgili internet siteleri var mı yaa???
    bi de fiyatlar nasıl olu acaba... şu anda elimde 300 küsür milyon war... yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar...
  • love_rock • 7 Nisan 2004 15:54 • #537846
    ee başka tavsiyesi olan yopk mu... e yani sadece sağlamlığı önemli diil tabii ki...üstünde atlamiicam... en önemli şey sound... grunge yapıyorum...alt.rock yapıyorum... ona göre yani...
  • aykuth • 7 Nisan 2004 16:15 • #537847
    http://www.peramuzik.com/gitarpedalleri/dunlop/

buraya da bir bak istersen. İnternette türkçe birkaç site daha var ama çok bilgilendirici sayılmazlar
    www.gozdemusic.com
    www.senfonimuzik.com
    www.isfendan.com
    www.panmusic.com.tr
    www.senkop.com.tr

bir bak bakalım bir şeyler bulabilecek misin. (300 milyona oldukça iyi bir distortion alabilmelisin.)

sesleri üzerine bir gitarist yorum yapsın ben basçıyım.
  • Nem • 8 Nisan 2004 13:43 • #537851
    DS-2'yi denemedim ama DS-1 grunge için uygun bir pedal bence. Metale gitmeyecek sertlikte bir distortion tonu var. Karakteri de güzel, zaten çok sevilen ve kullanılan bir pedaldır kendisi. SRV'de ikinci el DS-2 vardı geçenlerde, belki hala duruyordur. srvmusic.com adresinden bakabilirsin.
  • bitliturist • 8 Nisan 2004 20:51 • #537854
    www.srvmusic.com a bak orda 2. el cok super analoglar var electro harmonix(hot tubes) bile var. o paraya 3 tane boss alirsin.