Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

BCRICH

• Uther • 11 Nisan 2004 22:54 • #537865
    warlock modelleri nasıldır? alınırmı ?değermi?
  • aykuth • 12 Nisan 2004 11:49 • #537868
    Alan tüm tanıdıklarım pişman desem. (iki üç kişi fazla değil). Bana sorarsan alma derim. Üstelik o kasa şekli o kadar kısıtlayıcı ki inanamazsın.
  • posetcayy • 20 Nisan 2004 00:54 • #537895
    bcrıchlerın sagı solu bellı olmuyo.. kore ve endenozya gıtarları zatan boktan. ama aralarında ıyılerıde cıkıyo sansınaa.. trash yapıyosan ve sansına guvenıyosan al bıtane bcrıch.. bende var mesela tonlar manyak guzel satmıcam gıtarı o kadar tatmın etttı alanda hayran kalıyo flam.. tabe sans bazılarındanda ses cıkmıyo.. ıyı dusun.
  • gogostar • 22 Nisan 2004 05:25 • #537904
    bugunlerde ben de bi warlock kasa edinme niyetindeyim... bc rich veya custom ne olur bilemem ama bence gelmiş geçmiş en güzel kasa modeli warlocktur...
    uzakdoğuda üretilen her gitar iyi veya kötü olabilir markası ne olursa olsun... bildiğim kadarıyla bcrichin 90 sonrası gitarları eskiye nazaran oldukça kalitesizmiş... şahsım adına da vurgulayarak şunu söyleyim: bu gitardan bi jackson, esp, fender, gibson ws kalitesini beklemiyorum...
    bence warlock edinirken dikkat edilecek şey: warlockların çeşitliliğidir... o kadar çok çeşit war ki... neckthru-platinum-nj-acrylic ws... platinium veya nj ler iyi değil bildiğim kadarıyla... çift humbucker war.. kilit sistemi yok... sıradan bi gitar diyebiliriz... galiba fiyatları 280$ civarında..
    ama neckthru serileri oldukça iyi.. kilit sistemi war.. 24 perde.. 2 tane bcrich humbucker war.. humbuckerların birini dimarzio yapsan al sana süper gitar... kıskanılası :).. fakat bu gitarlar da oldukça pahalı diğerlerine göre... 1000 dolara yakın... emin değilim
    bi de su an ismini hatılayamadğım bi seri war... kilit sistemli yine 24 perde o da 499$dı... ben onu alacaktım :)
    en büyük hayalim ise custom bi warlock yaratmak... fakay bu çok pahalı ve pahalılığından daha büyük sorunu: zahmeti... eğer mail atarsan bu konuda baya bi bilgi alışverişi yapabiliriz.. benim de ihtiycım war... bu siteyi takip edermiyim bilmiyorum yeni tanıştım..
    bu kasanın kısıtlaması konusunda pek bi bilgim yok... çok fazla inanmıyorum kısıtlayacağına.. mutlaka ilk defa ele alınca zorlayacaktır ama 1 ayda ustası olursun ve ilerletince bi çok kasanın izin vermediği hareketleri yaparsın... :)
    bu arada custom warlock konusunda iletişim kurabileceğim iyi bi usta bilen warsa buraya yazarsanız sewinirim...
  • Uther • 22 Nisan 2004 22:44 • #537916
    selamm
    o dediğin 280 dolar civarındaki gitardan aldım bi 1 hafta önce şua ana kadar performansıdan bi hoşnutsuzluğum yok ama gitar son sesteyken anfiden bi cızırtı geliyor washburn bd 12 var pek iyi bişey değil denediğimde pek fark edemedim ama muhtemelen anfiden kaynaklanıyor zuhalde ibanez anfiye bağladım CANAVAR ses veriyor 2 hambucker iy çalışıyor manyetikler orjinal zaten ses te iyi 24 perde kilit yok
    kasa biçimi benimde yok hoşuma gitti aslında o yüzden onu aldım bile diyebilirm sap falan harika görünüyor. yanibu paraya iyi börünüşlü biş gitar sesinden de memnunum
    kasa muhabbetine girelim senle harbi bende fazla bişey bilmiyorum bu konuda ama garajda yüksel usta var yapsa yapsa o yapar bu işi...