Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

DOD Grunge

• love_rock • 25 Haziran 2004 15:45 • #538359
    içinizde dod grunge pedalı kullanan veya bu pedal hakkında bilgisi olan var mı??
  • grungy • 26 Haziran 2004 15:11 • #538375
    5 para etmez. sakin gidip de zuhalden dod falan alma bence.

tabiki boss ds-2 turbo al. tek basina ds-1 alma sakin. metal zone da boss un urettigi en iyi analoglardandir. bu da seni keser. ismine bakma super bi alet. daha sonra da digital delay almani oneririm.(biraz pahalidir ama mutluluktan kafayi yersin.)

aslinda bu 4 pedali da alabilsen gitar kendi kendini de calabilir, o da ayri bi secenek:)
  • PhoenixRising • 26 Haziran 2004 16:32 • #538377
    dod digital degil ama analog efektlerde başarılı bir marka. ama ben de grungy gişbi dusunuyorum. boss almalisin. gunge icin alacagin bir diger ideal pedal ibanez tubescreamer. dod'un da classic tube isimli pedali ayni isi gorur ama tabi ibanez kadar olamaz. neyse tube screamer mutlaka ihtiyacin olan bir sey hemde grunge da.
  • grungy • 26 Haziran 2004 23:17 • #538382
    vallahi dod aslinda tabiki iyi bir marka sonucta usa. ama zuhaldeki analog dodlar bilmiyorum, tonlari cok kotu gelmisti bana. bosslar da orjinal degil ama soundlarinin usa lerden hic bi farki yok.
  • love_rock • 27 Haziran 2004 16:00 • #538391
    sağolun arkadaşlar... hepinize teşekkür ederim... bu arada grungy espri süper :))

''aslinda bu 4 pedali da alabilsen gitar kendi kendini de calabilir, o da ayri bi secenek:) ''