Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

hatunlar neden sevmez

• venom • 2 Temmuz 2004 00:56 • #538438
    hatunlar neden sevmez-----CEVAP-------

olmuyor bard song, she wolf,life and death, solitude,this love vs.
    calmak varken
    rüzgar gülü ,papatya,aşk için ölmeli çalınırmı ya
    neden metal seven hatunlar azınlıkta kumsalda bunları calamam ki
  • wickedgirl • 3 Temmuz 2004 12:21 • #538443

tamam öyle ama abi oturupta dumanmış teomanmış dinleiipte moda giren kızlardan ben hiç hoşlanmıyrm hele hele okul zamanlarnda olurya gitar gelir istek parçalar çalınır kızlar hemen sevgililerini düşünüp moda ağlamaya başlarlar.olmaz abii olmaz bu kızlar için niye düşünülüokii???pelin
  • fibonacci • 3 Temmuz 2004 16:41 • #538448

çünkü türkiye'deki hanımların kafası maalesef rock'a basmıyor genelde. dünkü bebeleri dinliyorlar. en kralı bile gidip linkin' park dinliyor. biz de ne yapıyoruz? hepsine gülüyoruz. ha ve ha.
  • catalist • 3 Temmuz 2004 17:11 • #538449
    TÜRKİYE DE HANIMLARIN KAFASI BAL GİBİDE BASİYO ROCK'A----CEVAP-------

Demekki siz yanlış hatunlara denk geliyorsunuz!Aslında gerçekten metal dinliyen hatun fazla değil.Ama yokta değil!o sizin denk geldiklerinizin beyinleri yenmiş(lanet medya)popüler olan herşeyin b*ku cıkıyor.bana çalsan bi iced earth,moonspell,blind guardian,stratovarius...(tabi gitar calıyo diye bi erkeğe ilgi göstermek çok salakca bişey o ayrı konu.ben olsa olsa müzikten etkilenirim anlamında)
  • venom • 4 Temmuz 2004 19:38 • #538451

evet sonunda pantera,slayer ,monawar,iron maiden ,sepultura ,led zep... hastası hatun buldum
  • ratamahatta • 5 Temmuz 2004 12:38 • #538453

polemiğe girmiyorum...
  • Hannibal • 5 Temmuz 2004 15:46 • #538457
    ne desem boş...

aynı derten bende müzdaribim.birde rock dinliyoruz zannedip abuk subuk şarkıları istiyorlar benden tabi çalmıyorum:)ehe ehe ehe ayrıca insanların beğenileriyle zeka seviyeleri arasında doğru orantı olduğuna inanıyorum.yani benden gitarla ismini bile söylemeyeceğim berbat şarkıları isteyen zihniyetteki insanların hayatı algılayışından şüphe ederim.imaj toplumunun insanları onlar.ne istediklerini bile bilmiyorlar çünkü kendileri birşey istemiyor başkaları onların yerine istiyor.ama biz çıtayı yükseltebiliriz arkadaşlar.:)
  • Magnetizma • 6 Temmuz 2004 16:42 • #538474
    Salla ya...Müziği hatun için değil müzik için yap.Gelmezlerse kendileri kaybederler.Elbette gelecek biri çıkar.:)
  • the_distillers • 7 Temmuz 2004 17:44 • #538483
    biz neyiz erkek miyiz ayip ayip sizde gidin dogru dürüst kiz bulun gitarin sesinden hoslanmayan kiz kiz degildir ayrica gitar çalan birinden bi kiz hoslanmiyosa ya adam korkunc bi yaratiktir ya da adam avril lavigne falan çal1yodur
  • venom • 7 Temmuz 2004 19:34 • #538484
    hee hee avrilE ve türevleriyle ayarlanacak kız çooook
    ama blid guardian,icead earth,slayer,pantera,anatheme
    vs ile kaç tane kız hoşlanır