Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

!acil !Gitar tamiri yapan kimseler

• chriss • 5 Temmuz 2004 14:20 • #538456
    arkadaslar biliyorum bu konu daha once konusuldu fakat var mi soyle tavsiye edebileceginiz birisi
  • scarlespaul • 5 Temmuz 2004 21:18 • #538460
    Taksimde Yüksel usta var. Ona git bence
    Tel:0212 243 08 92
  • chriss • 6 Temmuz 2004 00:25 • #538462
    rifat ustaya goturdum nedense adama kanim isindi :) daha once fretleri tesfiye ye sokmustu iyi is cikarmisti yuksel icin cok uzun surede yapiyo die duydum..sonucta rifat a goturdum ama biraz tuzlu bi fiyat cekti valla $180 cekti fretleri degistircek maple sap oldugu icin cila da atiyor uzerine bridge e humbucker takip ayri bi dpdt switchle single coil split olayi yapicak bi de saddlelari falan temizliyecek..fiyatlari soyle fretler:140(maple) switch:10 temizlik:20 + takim tel humbucker takmak icin ucret almadi yine de butun gun 180 dolares in dumurunu uzerimden atamadim :) neyse guzel olsunda 20 30 dolar fazla olsun..grungy ekreme bende gorumustum pek onemsemiyo sanki daha dogrusu deger vermiyo murat sezen e tesfiye icin birakmistim ordan bi cocuk yapmis b*k gibi olmustu bi daha da adim atmadim kapisindan..
  • scarlespaul • 6 Temmuz 2004 22:16 • #538477
    bende ilk rıfat usta gitmişti ama doru dürüst ilgilenmedi işi çok salladı cuma demişti ben garanti olsun diye cumartesi gittim gitar olmamıştı 4 saat taksimde bekledim ayrıca gitarın eşiğini fazla derinleştirmişti gitarı adam edebilmek için 100 dolar harcamak zorunda kaldım
    yüksel usta biraz geç yapar ama sağlam yapar.