Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

tel

• Jim Morrison • 25 Temmuz 2004 19:34 • #538678
    hangi marka ve kaç numero bas teli kullanıyosunuz arkadaslar
  • blackened69 • 25 Temmuz 2004 21:13 • #538680
    bassçı değilim ilgili bişey yazamıyacağım pardon :( ama tel konusu açılmışken elektrocu arkadaşlar için bir öneri. LaBella Criterion Extra Extra Light kullanın. 1. ve 2. teller çift geliyor. Ve sağlam sahiden de.
  • aykuth • 26 Temmuz 2004 08:20 • #538686
    gaugeları şu anda hatırlayamayacağım ama

Fender P: Daddarionun Slowounds S1000 (fazlasıyla düşük gaugeu benim için (özellikle mi telinde) , ama sesi güzel. Bence en büyük sıkıntısı sesinin en fazla bir iki ay dayanması. (hadi az çalar ve/veya çaldıktan sonra silersen üç ay olsun)Türkiye fiyatı da yüksek ayrıca. (dışarıda 21 türkiyede 32-33 dolar)

Perdesiz: Thomastik infield Jazz flatwounds. Çok güzel teller. Bİraz daha tuzlu (37 dolara almıştım. Gitarımın üstündeki teller gitarın yarısı kadar ediyor :P) Ama en az iki yıl kullanılabiliir kaldıkları için fazlasıyla değiyor. bunlar da pek bir yumuşak ama hem çalması hem de çıkan ses keyif veriyor. JF34 veya 44 tü tam modeli. JRler (roundoun) merak ediyorum ama daha para toparlayamadım almak için.