Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

internetten alış-veriş

• mazanni • 14 Ağustos 2004 13:31 • #538939
    selam millet bu internetten malzeme alış verişi konusunda bilgi paylaşımına ihtiyaç vardır....

soru şudur ki: www.music123.com diye bir adres var ve burda çok ucuza malzemeler buldum. ama güvenemiyorum bir türlü. burda en az 700$ olan bir malzeme orada 350$ ve UPS le gönderdiklerini söylüyorlar. ama parayı gönderdikten sonra bir sorun çıkar mı bilemiyorum. bu veya benzeri sitelerden alış veriş yapan arkadaşların lütfen deneyimlerini bizlerle paylaşmalarını istiyorum. bu hepimize lazım olabilecek bir paylaşım olacağına göre şimdiden ilgilenenlere teşekkürler....
  • the_distillers • 15 Ağustos 2004 10:57 • #538949
    sorun çıkacağını sanmam ben ordan birkaç kere alışveriş yaptım ama pahalı şeyler almadım
    strap,pena ve guitar case almıştım. upsleyse emin olabilirsin göndereceklerdir
  • Nem • 15 Ağustos 2004 11:05 • #538950
    Makaleler bölümünde bununla ilgili bilgi bulabilirsin
  • tribal • 15 Ağustos 2004 12:39 • #538951
    ben o siteye mail attığımda bana türkiyeye çeşitli ticari anlaşmalardan ötürü ürün gönderemediklerini söylemişlerdi ama istersen sende at bi mail...
  • mazanni • 16 Ağustos 2004 18:40 • #538972
    bende mail attım adamlara ama bana öyle birşey demediler. anlaşma filan demediler. kredi kartım olmadığı için western union kullanmamı söylediler. başka da bir şey yoktu. ben sadece güven ve bana kaça patlayacığını tam olarak öğrenmek istiyorum.