Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

American strat ve mexico strat ???

• metaldaze • 15 Ağustos 2004 14:28 • #538953
    american strat ile mexico strat arasındaki farklar neler?(fiyat farkı dışında)aydınlatırsanız sevinirim.
  • the_distillers • 15 Ağustos 2004 15:14 • #538954
    ikisi de boktan ama mexico ötesi boktan bi şey alma. aldım bu kadar rezil bi alet görmedim hayatımda. alacaksan fender alma. bana göre degildi ama bilmem baskalarının fikirleri de önemli
  • fibonacci • 15 Ağustos 2004 20:51 • #538959
    ya aldığınız fender fender değildi ya da çalarken sarhoştu, o tonlar, o klavye başka hangi gitarda var ki?
  • aykuth • 16 Ağustos 2004 09:10 • #538964
    ağaç (vb. malzeme kalitesi), elektronik, işçilik, kalite kontrolü.

meksika alınacaksa en az üç beş tanesi, mümkünse 10-15 tanesi denenip öyle alınmalı.
  • PurpleOverdosE • 16 Ağustos 2004 22:00 • #538974
    abi fenderin tonunu hiç bir gitarda duyamazsın.fendere kötü diyosan bırak gitar filan çalma.o clean ton başka hangi gitarda var? tabi gidip 100 milyonluk filan en kötü gitarlarından bahsediyosanız o zaman karışmam ama fenderin american stratı zaten kendi başına bir efsanedir : ))))
  • metaldaze • 17 Ağustos 2004 01:48 • #538980
    sende vur dedik öldürdün;haksızlık etme bu kadar...
  • WitchTrap • 19 Ağustos 2004 21:39 • #539010
    SRV,malmsteen,Overkill,yavuz çetin... ve bir çoğu gitardan anlamadıkları için Fender kullanıyorlar siz distiller'i dinleyin kötü diosa kötüdür...
  • ercu • 20 Ağustos 2004 21:45 • #539022
    amerıkan strat ın elektrık aksamı daha ıyıdır ve ıscılık farkı var sonucda gıtar yapımından anlayan ve eskı bı blues gıtarıstı olan adamın gıtar yapması var bıde gunlugu 4-5 dolara calısan hayatında gıtar calmamıs bı adamın gıtar yapması var, tek fark budur,amerıkan strat da daha ıyı sıcak tonlar alabılırısın.bıde fender kotu bı gıtar degıldır sadece metal ve turevı muzık yapan ıcın ıyı dıst. alamaz ve ona gore fender kotudur ama blues yapan bırı ıcın ınanılmaz bı gıtardır yanı muzık zevkıne gore deısır
  • the_distillers • 22 Ağustos 2004 18:24 • #539047
    fender punk ve metale gitmez. böyle uyuz avril lavigne veya jazz,blues pop şeklindeki şarkılara gider. çok pişmanım bu salak aleti aldığım için. PRS alacam . Gitar süper bi şey. Ama çok pahalı. Fender yerine gibson veya ibanezi tercih et.
  • Alassai • 23 Ağustos 2004 08:10 • #539052
    Arkadasim bence takım tutma psikolojisiyle hircinlasacagina git Fenderine bir ayar/setup falan yaptir. Seversin sevmezsin o baska, ama kötü alet degildir. Her muzige de gider. Almak istedigin tona bagli. Ben hepsini cok severim. PRS, Gibson, Strat, Tele.. hepsi farklı tadda meyveler gibi, kimi daha sulu, kimi daha kokulu, kiminin renki güzel, kiminin boğazdan kayarken ki hissi.

Bence senin aldığın strat'ın ayar problemi var ve büyük olasılık amfin lambalı değil.