Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

tween atmak

• __killingHAND_ • 5 Eylül 2004 10:01 • #539255
    [::K.İ.L.İ.T::]sen kime anlatıyorsun ki olayı? basçıysan twine uygun bass at :))) sekme farkı falanda hikaye var ama farkı anlaşılmayacak kadar ya nerden duyuyorsunuz bunları ya birisi sallıyo bir şeyler.... double kros twin kros aynı şeyler twin krosun kim ortaya attıysa?
    çift krosun ve twin kros dedikleri seyin tonları aynı olmaz yani ikisinin arasında ton farkı olur
    twin pedalla çift krosun basış yönünden hiç bir fark yoktur niye anlamıyorsunuz ya bakın basış yönünden diyorum ha yannış anlamayın ton farkı var arada
    çift krosla daha rahat basarmışsınız falanda filanda
    gecenlerdede öyle elemanın birisi sallıyodu twin basıyorumda falanda bizim stüdyoya gittik ibne herif demezmi twinde rahat basamıyorum ve yolda giderkende twin teknikleri öğretiyo aklınca bana hemen gel dedim arkadaşın stüdyoda çift kros var ibnenin götü nasıl yavşadı bir görseniz yani buradan öyle konuşmak kolay kimse üzerine alınmasın yani sinir yaptım kendime yaa
  • ermanportnoy • 5 Eylül 2004 10:38 • #539256
    [::K.İ.L.İ.T::]killing hand,killing hand,killing hand... orda dur! twin diyince akan sular durur..
    basçı arkadaşın dediklerine katılıyorum.. twin pedalla çift cross arasında basış olarak fark vardır.. çift cross her zaman daha rahattır. çünkü twin pedalın sol ayağı çok gergindir ama diğerinde sol pedal sağla aynı rahatlıktadır.. uyguladım gördüm.!
  • __killingHAND_ • 5 Eylül 2004 11:05 • #539257
    [::K.İ.L.İ.T::]erman hoca erman hoca oynatalım görelim bak bak bak twin hakkındaki yazılara bal hele şimdi arkadaş herif sallıyo o yok gergindir şöyledir falan :))abi bir daha yorum yapmıyorum sizde yorum yapmayın benide konuşturmayın:)))
  • ermanportnoy • 5 Eylül 2004 11:08 • #539258
    [::K.İ.L.İ.T::]yorum yapma zaten.. sizin gibiler yüzünden türkiyede adam akıllı davulcular yetişmiyo zaten.. nereye gidiyo bu memleket anlamadım!!!
  • __killingHAND_ • 5 Eylül 2004 11:29 • #539261
    twin basmak!!!!

[::K.İ.L.İ.T::]valla bu mesajı iş olsun diye yazdığın beli oluyo ya benim mesajıma sinir oldun ya da gözlerini kapatıpda yazdın
    tabiii yaa konustugumuz bu farkları kavrayıpta öğrenen kişiler oldUğu zaman zaten türkiyede iyi davulcular yetişicek ben kendimle gurur duyacam (bakınız gözlerim doldu:)) günde 5 saatimi veriyorum bu işe bu bana yeterde artar bile işte çalışıyorum çalışmasam 8 den aşagı takıllam ha
    DAVULCU VE DAVUL ÖĞRENEN ARKADAŞLAR DAHA ÖNCEKİ MESAJLARIMDAKİ YAZDIKLARIMI LÜTFEN DİKKATE ALMAYIN SİZ YİNE AYAKTA TWİN ATMAYI DENEYİN TWİN PEDALLA ÇİFT KROSUN FARKLARINI ARKADAŞLARIN DEDİĞİ GİBİ BİLİN ÇÜNKÜ BU YaZILARI OKUDUKTAN SONRA ermanPORTNOYUNDA DEDİĞİ GİBİ İYİBİR DAVULCU OLAMAZSINIZ!!!!

bütün arkadaşlara saygılar
  • ermanportnoy • 5 Eylül 2004 11:50 • #539262
    twin basmak!!!!

[::K.İ.L.İ.T::]kiilin handi ciddiye almanız benim işime gelir çünkü aranızda ben sivrilirim.. ayrıca sen nasıl 5 saat davul çalışıyon anlamadım. 24 saat onlinesın be kardeşim.. bi de üstüne üstlük bi işte çalışıyorum diyosun.. e pes yani!
  • __killingHAND_ • 5 Eylül 2004 11:59 • #539263
    twin basmak!!!!

[::K.İ.L.İ.T::]bak portnoy kırmam benim:)ilk cümleye ehuehuelelelele diyorum
    kinci cümleye harbiden 5 saatten aşağı çalışmam 3.cü cümleye internet kafede çalışıyorum bu üye girişinde beni unutma kısmını işaretliyorum her zaman online gözüküyorum dikkat edersen saat 7 den sonra fazla mesajım yoktur işten çiktiğım gibi vınnn twin atmaya :))))senın dediğin gibi değil ama:)
  • baranthalas • 5 Eylül 2004 21:36 • #539273
    twin basmak!!!!

[::K.İ.L.İ.T::]killing hand kardeş..sekme fark var bunu kabul et :)
  • __killingHAND_ • 6 Eylül 2004 11:22 • #539278
    twin basmak!!!!

[::K.İ.L.İ.T::]tamam tamam kabul ediyorum hueuelelele bak kafayı yedim bak sapıttım ekoekekelelelelee muhalelelelelel
  • ermanportnoy • 6 Eylül 2004 11:43 • #539279
    twin basmak!!!!

[::K.İ.L.İ.T::]kafayı yemedin doğru yolu buldun :))