Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Gitar çalarken kola takılan yumuşak şeye ne ad verilir?

• blackened69 • 25 Ağustos 2004 10:42 • #539101
    Ehe kaç zamandır özeniyorum James Hetfield'a şöyle konserlerinde kollarına güzel gözüken siyah yumuşak kılıfları takıp çıktığı için. Aslında bilekleri koruyor olabilir. Müzikevlerinde bulma imkanımız var mı?
  • jasonic • 25 Ağustos 2004 11:29 • #539102
    Spor mazemeleri satan dükkanlarda dedigin bilekliklere benzer seyler var.James Hetfield'e dikkat edersen o bileklerini korumaktan cok terini silmek ve yine konser esnasinda terliyerek kayganlasan ve rahatsiz eden gitar gövdesini silmek icin kullaniyor.Cok sicak havalarda acikca ben de ona benzer birsey kullaniyorum,gitarin govdesini bir-iki hamlke ile silip,yapisma,kayma gibi problemlerden kurtuluyosun.
  • Nightwish • 25 Ağustos 2004 13:54 • #539113
    Aslında James in onları takma nedeni kollarında olusan bir suru yara bere ve sakatlık durumu yani onlar bi nevi koruyucu gibi bişey. Jamesin bu güne kadar girdiği kavga ve diğer olaylarda aldığı kalıcı hasarların çalarken nüksetmemesi için taktığı korumalıklar. Aslında ter silmeyede yarıyo ama asıl gorevi ter silmek değil...
  • Silvermage • 25 Ağustos 2004 19:01 • #539122
    Biz onlara bileklik diyoruz....spor malzemeleri arasında bulabilirsin...amaçok kalın alma.... feci terletiyolar...
  • blackened69 • 25 Ağustos 2004 22:42 • #539130
    Bileklik dendiğini bende biliyorum canım :) Ama belki verilen farklı bir ad vardır düye sormuştum ben aslında.
  • outofbalance • 26 Ağustos 2004 10:51 • #539138
    bende onlarin ne ise yaradiklarini cunning stunts'i izledikten beri merak ediyordum.... NBA'de basketciler onlari kollarina felan takiyorlarda....acaba ayni ise mi yariyorlar?
  • blackened69 • 27 Ağustos 2004 10:35 • #539158
    James'in koluna taktıkları zaten custom oluyo biraz... şu ana kadar ninja star (load logosu), master of puppets albümünün üstündeki metallica yazısı filan gördüm bilekliklerin üstünde ben...